У Львові греко-католики і гомосексуалісти провели антигей-парад

Маніфестанти пройшлися центром міста маніфестаційною ходою, спрямованою проти пропаганди гендерної рівності та ювенальної юстиції в Україні, що є прямою пропагандою та захистом прав сексменшин.

Увечері 15 серпня більше сотні людей у Львові з транспарантами, хоругвами, релігійними співами та зверненнями "алилуя" провели акцію проти пропаганди гомосексуалізму.

За їхніми словами вони представляють Українську правовірну греко-католицьку церкву, яка відійшла від УГКЦ 10 років тому.

Вони пройшлися центром міста маніфестаційною ходою, спрямованою проти пропаганди гендерної рівності та ювенальної юстиції в Україні, що на їх думку, є прямою пропагандою та захистом прав сексуальних меншин.

Представники сексменшин спокійно йшли позаду маніфестантів та спостерігали за всім цим. На них ніхто не звертав уваги.

Стартувала маніфестація з площі Ринок – центрального входу біля Ратуші, далі вирушили вулицею Краківською, через Театральну до Оперного театру. Зупинилися біля пам'ятника Тарасу Шевченку та далі біля статуї Матері Божої. Супроводжували акцію правоохоронці.

Маленькі діти та старші люди всовували в руки перехожих листівки з написами "Гидота не пройде", в яких зазначалося, що Україна не Содом та наводилися такі цитати: "Якщо вони чогось добилися, значить ми їм це дозволили! Ми народжуємо дітей для них?!Внуків не буде, тому що діти – геї! Гомосексуалізм = СНІД, Мовчати на гріх = чинити гріх! Геями не народжуються, ними Стають!". Перехожі з цікавістю зупинялися, щоб зрозуміти, що відбувається.

Організатори акції виголошували, що гендерна система передбачає, так званий, критерій вільного вибору, на основі якого будь-яка людина має право вибрати собі стать та реалізувати операцію зі зміни статі, окрім того, вимагати від суспільства поваги, рівноправ'я, соціальних забезпечень та інше, а також узаконення гомосексуалізму: легалізація гомосексуальних шлюбів; узаконення усиновлення дітей гомосексуальними парами тощо.

В інших листівках, що роздавали перехожим, зазначалося, що це маніфестація за охорону дітей і сім'ї. Учасники тримали транспаранти "Гендер+гей = геноцид, Ювенальна юстиція – злочин, вчинений на дітях і батьках!, Стоп гей-парадам, содомським гріхам!, За Львів – без гомосексуалістів". У своїх промовах організатори наголошували, що 20 років тому таких людей відправляли до психіатричних лікарень, а Євросоюз зараз хоче, щоб Україна прийняли це як норму. Також заявляли, що купа людей в Україні займаються впровадженням цієї гидоти (гендеру) в Україні.

Маніфестанти вимагали від президента України і влади припинення впровадження гендерної системи та ювенальної юстиції та прийняття законів про охорону дітей і сім'ї.

Як йшлося у заявці, акцію протесту проти популяризації та пропаганди гомосексуалізму організовував Комітет зі збереження християнської спадщини: "Покрови Богородиці". Серед протестантів було багато отців та монахинь.

Читайте також:

У Росії гомосексуалісти просять визнати екстремістською книгу Старого заповіту

Українські геї привітали Азарова зі зміною урядового іміджу

Іспанці заборонили ізраїльтянам брати участь в гей-параді в Мадриді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: