Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідом за Києвом у Львові, Харкові та Маріуполі люди вийшли на протести проти "формули Штайнмаєра"

Акції протесту зібрали десятки людей.

У кількох містах України увечері 1 жовтня люди вийшли на акції протесту проти підписання так званої "формули Штайнмаєра". 

У Львові близько півсотні активістів зібралися під стінами будівлі СБУ. Вони палили фаєри та обклеїли будівлю з вимогами скасувати підписання "формули", передає ІП "Діло".

Серед тих, хто прийшов на акцію протесту, були активісти "Національного корпусу" та ветерани російсько-української війни на Донбасі.

Десятки людей вийшли  також під стіни будівлі СБУ у Харкові. Вони виступили проти ратифікації "формули Штайнмаєра" та проведення виборів на окупованому Донбасі без гарантій безпеки, передає Громадське.Харків.

Учасники акції передали до СБУ лист з вимогою притягнути до відповідальності Леоніда Кучму та інших учасників Тристоронньої контактної групи. Після цього активісти підпалили фаєри та завершили акцію.

У Маріуполі противники "формули Штайнмаєра" вийшли на акцію протесту на Театральній площі. Вони тримали прапори України та плакати з написами "Ні капітуляції", "Україну не здамо!", передає 0629.

Протест проти формули Штайнмаєра у Маріуполі
0629.com.ua

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 жовтня у Києві відбулися дві акції протесту. Обидві мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра"

Відео Новина про підписання "формули Штайнмаєра" вивела сотні людей на Банкову та на Майдан Незалежності

Переважно представники націоналістичних організацій - із гаслом "Ні капітуляції" вимагали від президента не здавати українських позицій і не йти на жодні переговори, тим паче, поступки Кремлю. А люди без політичних прапорів - також кілька сотень - з такими самими вимогами зібралися на Майдані. Обурили новини з Банкової і соратників Порошенка.  

Новина про підписання "формули Штайнмаєра" вивела сотні людей на Банкову та на Майдан Незалежності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції