Слідом за Києвом у Львові, Харкові та Маріуполі люди вийшли на протести проти "формули Штайнмаєра"

Дата публікації
Слідом за Києвом у Львові, Харкові та Маріуполі люди вийшли на протести проти "формули Штайнмаєра"

Громадське Харків / Twitter

Акції протесту зібрали десятки людей.

У кількох містах України увечері 1 жовтня люди вийшли на акції протесту проти підписання так званої "формули Штайнмаєра". 

У Львові близько півсотні активістів зібралися під стінами будівлі СБУ. Вони палили фаєри та обклеїли будівлю з вимогами скасувати підписання "формули", передає ІП "Діло".

Серед тих, хто прийшов на акцію протесту, були активісти "Національного корпусу" та ветерани російсько-української війни на Донбасі.

Десятки людей вийшли  також під стіни будівлі СБУ у Харкові. Вони виступили проти ратифікації "формули Штайнмаєра" та проведення виборів на окупованому Донбасі без гарантій безпеки, передає Громадське.Харків.

Учасники акції передали до СБУ лист з вимогою притягнути до відповідальності Леоніда Кучму та інших учасників Тристоронньої контактної групи. Після цього активісти підпалили фаєри та завершили акцію.

У Маріуполі противники "формули Штайнмаєра" вийшли на акцію протесту на Театральній площі. Вони тримали прапори України та плакати з написами "Ні капітуляції", "Україну не здамо!", передає 0629.

0629.com.ua

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 жовтня у Києві відбулися дві акції протесту. Обидві мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра"

Новина про підписання "формули Штайнмаєра" вивела сотні людей на Банкову та на Майдан Незалежності

Новина про підписання "формули Штайнмаєра" вивела сотні людей на Банкову та на Майдан Незалежності

 

Наступна публікація