У Львові хочуть закрити російське Генконсульство

Львівська облрада розгляне вимогу націоналістів про закриття консульства РФ. Праві кажуть про "неприховану загрозу" з боку Росії.

Представники правих партій, зокрема КУН, УНР, УРП "Собор" та Центру національного відродження ім. С. Бандери, стверджують, що зараз на міжнародній арені відбувається дискредитація української держави.

У зв’язку з цим вони оприлюднили проект заяви щодо міжнародного становища, в якому зараз опинилася Україна. Заяву на своєму засіданні розгляне Львівська облрада.

У заяві, зокрема, йдеться про вимогу закриття Генерального консульства Росії у Львові, відновлення ядерного статусу України у зв’язку із неприхованою загрозою РФ, яка не виконує гарантій щодо без’ядерного статусу України, активізація вступу до НАТО, приведення фінансування російськомовних шкіл у відповідності до аналогічної статті фінансування українських шкіл на території Росії, переглянути термін перебування Чорноморського флоту РФ.

"Нас хвилює ситуація, яка склалась щодо України на міжнародній арені", - заявив один з авторів заяви, представник Народного Руху Ярослав Пітко.

"Є кілька негативних сигналів - приїзд патріарха Кирила, який мав негативний вплив в Україні, зокрема посилення розколу між християнами різних конфесій. Другий сигнал - ухвала Польського сейму щодо "трагічної долі поляків на Кресах Всходніх", яка носить територіальну загрозу та має зневажливе ставлення до героїв національно-визвольної боротьби та має звинувачення вбік українців щодо Геноциду. Третій сигнал - звернення (президента Росії) Мєдвєдєва. Ще один момент - "підняття" справи Дем’янюка", - зазначив Пітко.

Заступник голови Конгреса українських націоналістів Микола Пшевлоцький наголосив на тому, що зараз відбувається дискредитація української держави на міжнародній арені: "Це спостерігається у тому числі з боку наших стратегічних партнерів з Заходу. Йдеться про ухвалу Польського Сейму. Це питання буде винесено на розгляд сесії Львівської обласної ради. Нещодавно наших велотуристів не впустили до Польщі. Тут можна побачити спецслужби третіх країн. Це атака на добрий імідж України, ми повинні зайняти наступальну позицію щодо його відновлення. І однією з причин такого стану є те, що у нас досі немає міністра закордонних справ".

"Щодо Генконсульства Росії у Львові, то заяви його представників, які вони робили під час пікетування 14 серпня, взагалі говорять про те, чи не повинні такі дипломати бути оголошені персонами нон-грата", - додав представник Центру національного відродження ім. С.Бандери Юрій Антоняк.

Читайте також:

Тягнибок: реваншисти Меркель і Мєдвєдєв готують окупацію України

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: