У Львові кинули за ґрати викладача, який просто на занятті відбив курсанту селезінку

Наразі він у СІЗО чекає на результати розслідування. 

Викладач Львівської академії сухопутних військ, якого звинувачують у каліцтві курсанта, очікуватиме результатів розслідування за ґратами. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Потерпілий курсант заявляє, що сильного удару викладач завдав просто під час заняття. У хлопця розірвалася селезінка. Викладач же запевняє, що удару не було, а курсант травмувався на тренуванні. Хто каже правду - має з'ясувати слідство. 

Досудове розслідування військової прокуратури з'ясувало, що 3 березня під час навчання 36-річний викладач Олег Каранько ударив 20-ти річного курсанта Степана Данилка у живіт за те, що першокурсник попросив у сусіда коректор.

Після лекції курсант із скаргами на біль у грудях та животі звернувся у медпункт. Там дали таблетку від серця. Коли стало гірше, розповідає курсант, у консультації інших медиків йому відмовили.

Два дні хлопець терпів біль. Лише, коли однокурсники і мама здійняли паніку, курсанта відвезли до шпиталю. Там діагностували внутрішню кровотечу від розриву селезінки.

ВідеоЗа ґратами очікуватиме результатів розслідування викладач Львівської академії сухопутних військ

Проте, у судовому засіданні адвокат підозрюваного наполягає, що курсант травму отримав на тренуванні. Утім військові прокурори кажуть, тренувань у ці дні не було. Сам підозрюваний переконує, що його обмовляють.

Водночас, слідчі з'ясували, що це не вперше, коли саме цей викладач застосовував силу до курсантів, до того ж приходив на роботу не тверезий. Утім ці факти ще перевіряють. На час слідства підозрюваного взяли під варту. Відтак, протягом двох місяців викладач військового вишу пробуде у Львівському СІЗО.

За цей час військова прокуратура має зібрати усі докази. Якщо вину доведуть, підозрювану загрожує щонайменше 5 років ув'язнення. Тим часом, потерпілий курсант зараз у шпиталі проходить військово-медичну комісію, яка винесе вердикт, чи зможе він без селезінки продовжити навчання на офіцера.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: