У Львові колишній атовець витратив премію за участь у бойових діях на ремонт під’їзду багатоповерхівки

У Львові колишній атовець витратив премію за участь у бойових діях на ремонт під’їзду багатоповерхівки

У жеку кажуть, ще довго б збирали кошти на ремонт.

У Львові колишній атовець 100 тисяч гривень матеріальної допомоги від мерії витратив на благоустрій багатоповерхівки. Каже, набридло ходити розбитими сходами і дивитись, як важко мамам тягати дитячі візочки, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

40 років цей під’їзд не ремонтували, каже Микола Маланич - не було сходової клітки, перил, пандуса, освітлення. Микола самотужки профінансував ремонт -  плитку, пандус, поруччя та камери відеонагляду.

"Хотілося щось зробити і залишити щось після себе. Ну а в другу чергу - це дати всім зрозуміти, особливо суспільству, що ми не йшли туди воювати за якісь пільги, за кредити з мінімальними ставками і за землю, ми йшли відстоювати інтереси держави, цілісність і незалежність", - розповідає ветеран війни.

Гроші Микола отримав від мерії як  допомогу за участь у бойових діях. У 2014 році разом з братом-близнюком пішов воювати, у лавах 80-ї десантно-штурмової бригади більше року був на "нулі", захищав Піски, Щастя, Трьохізбенку, 32-й блокпост. Зараз очолює Держекоінспекцію.

Демобілізований боєць витратив 100 тисяч гривень допомоги на благоустрій під'їзду  

Демобілізований боєць витратив 100 тисяч гривень допомоги на благоустрій під'їзду  

В ремонт під’їзду Микола вклав більше  ста тисяч гривень. Каже, дружина не заперечувала, адже тут жити їхнім трьом дітям.  Роботи тривали близько двох місяців

Сусіди нарікали і критикували. Комусь не подобався колір плитки, комусь  довжина перил – розповідає один з мешканців будинку і теж учасник бойових дій Юрій. Саме він у соцмережі написав про вчинок Маланича.

Нині мешканці будинку вже задоволені. У жеку, на балансі якого будинок, кажуть, допомагали учаснику бойових дій, як могли - дали цемент, метал, клей для плитки і зварювальника. Визнають, що без свідомого мешканця на ремонт люди б чекали ще довго.  

Микола Маланич планує  встановити на будинку ще дві камери. Каже - безпека  понад усе. 

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Повʼязані теми:

Наступна публікація