У Львові кримські переселенці відкрили унікальне "котокафе"

У Львові кримські переселенці відкрили унікальне "котокафе"

У Львові відкрили унікальне "котокафе"

Чотирилапих не купували, а брали з вулиці чи притулків.

Унікальне "котокафе" відкрили переселенці з Криму у Львові. Туди не тільки можна прийти зі своїм домашнім улюбленцем, але й досхочу побавитися із чотирилапими, які уже там мешкають. Поки що відвідувачів розважають восьмеро котів. Господарі закладу кажуть, що на цих тваринах вибір зупинили не випадково, адже вони дуже добре знімають стреси, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Кафе тільки відкрили, а коти вже почувають себе, як вдома. Молодші невгамовно скачуть по стінах і столах, дорослі поважно сидять, муркочуть і спостерігають за людьми. Господарка закладу говорить, що їх не купували, а брали з притулків, вулиці чи просто дарували люди. 

Переселенці з Криму зізнаються, що спершу таке кафе хотіли відкрити вдома, але побоялися, що там їхню ідею не зрозуміють. У більш європейському Львові задум сприйняли на ура. 

Унікальне котокафе відкрили переселенці з Криму у Львові

Унікальне котокафе відкрили переселенці з Криму у Львові

"Це, напевно, найкраще місце в нашому місті. Дуже любимо котиків – це така чудова нагода прийти, провести добре час разом із нашими чотирилапими друзями. Коти - це найкращі антидепресанти", - переконана відвідувачка закладу Ірина Здибаль. 

Тепер безпритульні коти отримали свій дім, а на карті Львова з'явилося ще одне місце з позитивними емоціями. 

Нагадаємо, що раніше у Львові відкрили виставку, присвячену наймоднішому в світі безхатьку-стилязі.

Кореспондент ТСН Степан Грицюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація