У Львові курсанти жорстоко побили хлопця: три дні йому не допомагали і тримали замкненим у казармі

Однак навіть у військовому шпиталі, розповів потерпілий, не було належної меддопомоги.

У військовому коледжі при Львівській академії сухопутних військ курсанти жорстоко побили свого однокурсника - 19- річного Володимира Петровського. У хлопця - травма голови і часткова втрата зору. В академії факт побиття курсанта не спростовують, але і не підтверджують. За справу уже  взялася військова прокуратура. 

У хлопця наразі болить голова і нирка, а в очах крововиливи, повідомляється в сюжеті ТСН. 19.30.

Володя - майбутній рятувальник. Зараз він навчається на другому курсі військового коледжу при Академії сухопутних військ, є старостою групи. Розповідає, що за сумлінність його часто відпускали у звільнення. Це не подобалось однокурсникам, тож вони зачинили Володимира у кімнаті і жорстоко побили.

Далі, розповідає хлопець, однокурсники наказали збрехати керівництву, мовляв відлупцювали його під час звільнення, інакше погрожували побити ще дужче. Спочатку Володя так і зробив.

"У відповідь я почув, щоб я написав рапорт на відрахування, типу добровільно", - розповів він.

За словами Володі, три дні йому не надавали допомогу і тримали замкненим у казармі. У госпіталь хлопець потрапив лише після того, як друзі поскаржились у військову службу правопорядку.

"Вони мене шукали, начали ходить по кімнатам, одна кімната була зачинена, в якій знаходився я, вони змусили відкрити ту кімнату і знайшли мене", - сказав хлопець.

Навіть у військовому шпиталі, каже Володя, не було належної меддопомоги. На узі хлопця відправили через тиждень після побиття, а окуліст оглянув лише сьогодні.

Володя - сирота, його виховує старенька бабуся. Підтримати хлопця з Черкас приїхала тітка. Вона написала заяву до військової прокуратури.

Кримінальне провадження було зареєстрвоане. Призначена судово медична експертиза, за результатами якої буде надана кваліфікацію дій того, хто побив курсанта і буде прийнято рішення щодо повідомлення про підозру

Тітку Володі - Олену Смаглюк - найбільше обурює не так факт побиття, а те, що у навчальному закладі хотіли приховати цю історію і не лікували хлопця.

Лікар Володі відмовився коментувати стан свого пацієнта, мовляв, у нього є важко поранені пацієнти. Не захотіло з ТСН зустрітись і керівництво військового коледжу та академії. Їхню позицію журналісти почули лише телефоном.

Юрій Гусар, заступник керівника Академії сухопутних військ, закликав "не використовувати людей і біду людську".

"Ніхто це питання не прикриває, ви були в прокуратурі, ви були в госпіталі. Частина є провини в тому курсантів, так само і для цього зараз прокуратура працює і проводиться розслідування", - запевнив він.

Володя після одужання таки планує стати рятувальником, щоправда продовжувати навчання у Львівській академії сухопутних військ не буде.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька 

ВідеоУ Львові курсанти жорстоко побили свого однокурсника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: