У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Активісти "Свободи" забарикадувалися в Ратуші. Вони вимагали включити представників своєї партії до усіх дільничних комісій на вибори до місцевих органів самоврядування.

Активісти очолюваного Олегом Тягнибоком ВО "Свобода" 18 жовтня разом з керівниками та кандидатами у депутати до Львівської міськради увірвалися до кабінету глави тервиборчкому (ТВК) Львова у міській Ратуші і забарикадувалися там.

Свободівці висунули голові ТВК ультимативну вимогу включити представників партії до усіх дільничних комісій на вибори до місцевих органів самоврядування.

Активісти погодилися розблокувати приміщення ТВК та сісти за стіл переговорів з головою ТВК Львова Ігорем Сліпецьким тільки у присутності правоохоронців та преси.

На переговорах з представниками тервиборчкому свободівці заявили, що ТВК Львова обмежила права кандидатів на посаду міського голови подавати кандидатів у члени виборчих дільничних комісій.

"Таке обмеження дає провладній політичній силі, зокрема Партії регіонів, можливість сформувати у меншому кількісному складі комісії, де фактично будуть лише їхні представники. Вони, очевидно, побачили, що не набирають достатньо людей, щоб закрити всі виборчі комісії, тому просто обмежили їх кількісний склад, щоб не пустити в них опонентів", - заявив депутат міськради від ВО "Свобода" Олег Махніцький.

Нагадаємо, міська виборча комісія Львова не включила до складу дільничних комісій представників більшості опозиційних партій та представників міського голови Львова Андрія Садового.

До складу виборчих комісій не включили, зокрема, більшість представників партій ВО "Свобода", Фронту змін та Республіканської Християнської партії.

ВО "Свобода" бере участь у місцевих виборах, які пройдуть 31 жовтня. За результатами виборів "Свобода" розраховує отримати більшість місць у Львівській, Івано-Франківській, Волинській й Рівненській облрадах. В даний момент "Свобода" має більшість в Тернопільській облраді.

Читайте також:

Тягнибок заперечив, що його фінансує Партія регіонів

Тягнибок: Яворівський казав, що Лозiнському треба дати Героя України

Націоналісти заявили про зростання своєї популярності у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: