У Львові мешканець квартири, якому відімкнули газ і електрику, гріється багаттям

Дата публікації
Перегляди
5060
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові мешканець квартири, якому відімкнули газ і електрику, гріється багаттям

Фото: pixabay.com

Жодної управи на чоловіка знайти не можуть ані сусіди, ані поліція.

У Львові 40-річний мешканець багатоквартирного будинку наражає на небезпеку свої сусідів, адже палить багаття просто на підлозі своєї квартири.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Чоловіку вже давно відрізали газ, світло і воду. Він пиячить та буянить, на зауваження сусідів реагує агресивно. Поліція вже не раз втихомирювала чоловіка, але все марно. Ані йти лікуватися, ані змінювати спосіб життя той не збирається.

Сусіди в постійному страху, кажуть перекриття в будинку дерев'яне тож просто бояться згоріти. «Він почав запалювати вогнище в своїй квартирі і почав водити до себе всяких бомжів, пияків, які п’ють цілу ніч, які б’ються, які стукають мені в стіни, плюють в двері», - розповідає мешканка будинку Мар‘яна Гначук.

Мешканці писали звернення на гарячу лінію міста та в поліцію. Але власник квартири зазвичай у своє помешкання нікого не впускає, мовляв приватна власність.  «Складаємо адміністративні протоколи, іншого як такого впливу на нього ми не маємо, оскільки в його діях немає складу кримінального правопорушення», - зазначає дільнична офіцерка поліції Львівщини Лідія Паньків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5060
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація