У Львові на День Перемоги вивішуватимуть скорботні прапори

Львівські депутати затвердили правила вивішування державних прапорів у місті та вирішили в День Перемоги встановлювати жалобу за загиблими у Другій світовій війні.

Святкування Дня перемоги_8
AFP
У Львові в День Перемоги буде жалоба
 Депутати Львівської міської ради ухвалили рішення, згідно з яким в День Перемоги 9 травня у місті будуть вивішуватися національні прапори зі скорботними стрічками в пам'ять про загиблих.

За відповідне рішення, що затверджує правила використання державного прапора у Львові, проголосували 68 міських депутатів. Рішенням передбачено визначити місця постійного вивішування державного прапора України на вежі Ратуші, будівлях районних адміністрацій, оглядовому майданчику Високого Замку.

Рішенням, зокрема, було затверджено перелік днів державних та національних свят, інших днів, коли вивішується державний прапор, зокрема, це День Злуки, День міста Львова, День Перемоги (прапор з чорною стрічкою, що означає жалобу за загиблими), День Державного прапора, День Незалежності, день проведення виборів, День Конституції.

З цього переліку, натомість, вилучили День матері, який відзначають в другу неділю травня.

Нагадаємо, у травні депутати Львівської обласної ради вирішили заборонити використання терміну "Велика Вітчизняна війна" відносно подій Другої світової війни, що відбувалися на території України. Натомість влада Львівщини постановила щороку відзначати на території області 8-9 травня Дні пам'яті жертв Другої світової.

Пізніше це рішення було оскаржене прокуратурою Львівщини.

Читайте також:

Львівська прокуратура вирішила повернути термін "Велика вітчизняна війна"

У Львові заборонили термін "Велика Вітчизняна війна"

У Львові націоналісти розтоптали радянські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: