У Львові на літню жінку рухнула гілка дерева

У Львові на літню жінку рухнула гілка дерева

Дерево також пошкодило авто.

У Львові в Личаківському районі 3 липня на літню жінку впала гілка дерева. Потерпілій надали медичну допомогу, на щастя, серйозних травм не зазнала, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інцидент стався саме, коли жінка проходила неподалік дерева. Львів'янці пощастило обійтися легкими травмами, бо вона опинилася між гілками.

Втім дерево також пошкодило автомобіль, припаркований поряд. Власниця транспортного засобу через інцидент написала заяву до поліції.

Тепер співробітники поліції з'ясовують, хто відповідатиме за наслідки: міськрада чи ОСББ, на території якого росте дерево.

Відео У Львові величезна гілка аличі впала на літню жінку, яка проходила повз

У Львові гілка аличі впала на літню жінку. Ту мить зафіксувала камера відеоспостереження: видно, як частина дерева раптово обвалилася на пенсіонерку, яка йшла вулицею. Жінці пощастило, вона опинилася між гілками, тож серйозних травм не зазнала. Також дерево пошкодило один з припаркованих автомобілів. Його власниця написала заяву до поліції. Тепер копи з'ясовують, хто відповідатиме за деревопад - міськрада чи ОСББ, на території якого алича росте.  

У Львові величезна гілка аличі впала на літню жінку, яка проходила повз

Нагадаємо, раніше в Рівному гілка, яка відчахнулась від дерева, потрощила одразу чотири машини та стовп. Спочатку гілка впала на електродроти, ті потягли за собою стовп, а він упав прямісінько на автомобілі. Один із легковиків куплений лише тиждень тому, і після падіння стовпа відновленню не підлягає. Нині всі четверо автовласників готують судовий позов до комунальників, бо ті не догледіли аварійне дерево.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів