У Львові націоналісти розтоптали радянські прапори

Кілька сотень представників ВО "Свобода" провели акцію протесту проти вшанування радянської перемоги у Другій світовій війні.

У центрі Львова на площі біля пам’ятника князю Данилу Галицькому кілька сотень представників ВО "Свобода", скандуючи "Смерть москалям!" та "Бандера прийде – порядок наведе", топтали червоні знамена із символікою СРСР, також тримали кількаметровий Державний стяг України, на тлі якого були транспаранти з написами "НКВД, КГБ = гестапо"; "Кожен шостий житель України загинув за роки Другої світової війни".

Під час акції розтоптування червоних прапорів на бруківці біля пам’ятника князю Данилу Галицькому молодий чоловік намагався припинити паплюження символіки підняв один із стягів з бруківки. В цей час на нього накинулися кілька десятків прихильників ВО "Свобода", намагаючись вирвати стяг.

За допомогою працівників міліції сутичку було локалізовано, її учасників затримано.

На даний час представники ВО "Свобода" проводять біля Львівської ОДА мітинг під гаслом "Бандера, Шухевич – наші герої".

Щільні кордони правоохоронців забезпечують правопорядок у центрі Львова та біля Львівської ОДА, а також супроводжують ветеранів і представників політичних партій лівого спрямування, які розпочали свої акції на Марсовому полі у Львові та на Пагорбі Слави.

Центром Львова від оперного театру 9 травня відбулася піша хода – парад ветеранів Вітчизняної війни, на чолі якої їхав бронетранспортер, прикрашений державними стягами України.

Акцію ветеранів, представників антифашистського комітету, КПУ, СПУ супроводжували посилені кордони правоохоронців.

Кордони міліції перекрили рух колони і ветеранів пересадили в автобуси, якими їх відвезли до центру міста до Пагорба Слави, де об 11:00 розпочався мітинг до 65-річчя Перемоги за участю представників влади.

Нагадаємо, постановою Львівського окружного суду від 8 травня, у Львові 9 травня заборонено проводити політичним партіям та громадським організаціям масові заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги.

Читайте також:

У Львові заборонили святкувати День Перемоги

Україна святкує 65-річчя Перемоги

У Києві розпочався парад військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: