У Львові націоналісти відзначили День Героїв з портретами Бандери й Шухевича

Захід розпочався урочистим покладанням квітів до пам'ятника Степану Бандері і завершився біля пам'ятника Тарасу Шевченку, де відслужили поминальну панахиду у пам'ять про 150-ті роковини перепоховання Кобзаря.

У неділю, 22 травня, у Львові представники націоналістичних організацій відзначали День героїв.

Після урочистого покладання квітів біля пам'ятника Степану Бандері була сформована колона, що складалася з ветеранів УПА, представників політичних, громадських та молодіжних організацій.

На її чолі рухалася машина з гучномовцем, через який розповідали про долю Симона Петлюри, Степана Бандери, Романа Шухевича.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ У КИЄВІ ВІДЗНАЧАТЬ БІЛЯ СІЗО

Під час руху відбувалися зупинки із покладанням квітів до меморіальних таблиць Євгену Коновальцю, Роману Шухевичу, Йосипу Сліпому, Роману Дашкевичу, пам'ятнику Жертвам комуністичних злочинів і біля тюрми на Лонцького.

Почесті здійснювалися під музичний супровід військового оркестру. Рухаючись, колона вигукувала гасла: "Слава Україні – героям слава!", "Слава нації – смерть ворогам!", "Бандера, Шухевич – герої України!". Група молодих людей несла портрети із зображенням керівників і провадирів УПА.

СУД ЗАБОРОНИВ МАРШ "СВОБОДИ" В ОДЕСІ

Кінцевою зупинкою колони був проспект Свободи. Тут ветерани УПА під музику оркестру пройшлися урочистим маршем. Після цього відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. Також тут відслужили і поминальну панахиду.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що "кожне покоління має своїх героїв. Але, на жаль, в українців був і далі є внутрішній ворог – відсутність єдності. Поки ми не дозріємо щоб відкинути протиріччя і не об'єднаємось, ми не матимемо тої України, за яку боролися наші герої".

Читайте також:

Суд заборонив "Свободі" вшановувати засновника ОУН в Одесі

Націоналісти святкуватимуть День героїв біля Лук'янівського СІЗО

Українські націоналісти освистали Азарова на могилі Шевченка

На лідерку львівської "Свободи" завели кримінальну справу

МВС: червоні прапори Львовом носили активісти "Свободи"

В Україні ввели обов'язкову хвилину мовчання 22 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: