У Львові нагадали, що серед вищого керівництва країни немає українців

Президент України Віктор Янукович за національністю є білорусом, голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін – росіянин, прем'єр-міністр України Микола Азаров, його хлоп'яче прізвище – Пахло, є євреєм, - повідомив львівський депутат Новоженець.

28 жовтня на "Львівській клумбі", що на проспекті Свободи у Львові, відкрилася "Галерея національних портретів "Хто керує Україною?" Виставка, як повідомив ініціатор - депутат Львівської обласної ради, президент Благодійного фонду "Україна-Русь" Ростислав Новоженець, присвячена 66-й річниці московської окупації.

Відкриваючи виставку та коментуючи портрети, Ростислав Новоженець заявив: "Ми хочемо привернути увагу громадськості до національності керівників держави. Президент України Віктор Янукович за національністю є білорусом. Голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін – росіянин. Прем'єр-міністр України Микола Азаров, його хлоп'яче прізвище – Пахло, є євреєм. Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов – росіянин. Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв – росіянин. Віце-прем'єр-міністр Віктор Тихонов – росіянин. Віце-прем'єр Борис Колесніков, який сьогодні у Львові, – єврей. Віце-прем'єр Сергій Тігіпко – молдаванин.

Отож, на найвищому щаблі держави немає жодного українця. Українці не є господарями в Україні", - зазначив Новоженець. Він також нагадав етнічний склад населення України: українці – 77,8%, росіяни – 17,3%, румуни та молдавани – 0,8%, білоруси – 0,6%, кримські татари – 0,5%, поляки – 0,4%, угорці – 0,4%, болгари – 0,4%, інші нації – 1,8%.

Політик заявив, що ця акція відбувається 28 жовтня не випадково. "У цей день святкується 66-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Слід говорити, що в цей день вигнали одного окупанта, а прийшов інший окупант - московський.

Організатор акції, БФ "Україна-Русь" і Українська республіканська партія, виступаємо за те, щоб 28 жовтня встановити в Україні День окупанта. – говорив Новоженець - Сьогодні ми маємо нащадків того окупанта, який прийшов в Україну в 1944 році, при владі в Україні.

Годі сподіватися на те, що будуть розмовляти українською державною мовою, що будуть вивчати українську історію, будуть шанувати такі українські трагедії як Голодомор чи Батурин. Вони на ментальному рівні не сприймають цього".

Новоженець також повідомив, що хоч місяць тому депутати Львівської обласної ради не підтримали його звернення до української громадськості та до генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда про порушення національних прав українців в Україні, БФ "Україна-Русь" та Львівська крайова організація УРП скерують таку заяву генсекретарю Ради Європи.

"Переглянувши десятки Інтернет-сайтів та літературу, яка видається в Україні, можна дійти такого висновку. Ці люди не пишуть в автобіографіях, хто вони за національністю. Цим приховують від громадськості інформацію, що заборонено законом "Про інформацію".
Формально вони прикриваються тим, що за цим законом інформація про національність віднесена до конфіденційної, але це не стосується вищих керівників держави. Вони як на долоні мають бути перед громадськістю", - сказав Новоженець.

Він додав: "Якщо ці люди вважають, що мають іншу національність, нехай опублікують свідоцтво про народження, і ми побачимо їх національність, а ще краще, щоб повідомили інформацію з свідоцтв про народження та про шлюб своїх батьків. Українці зможуть подивитися правді у вічі".

Новоженець висловив переконання, що "ми не допустилися до жодної образи. Лише толерантно дали інформацію, щоб люди знали, хто нами керує".

Читайте також:

У Харківському вузі студенти-туркмени побили українців

Під час облави на "російську мафію" в Іспанії схопили українського генерала

Тягнибок готовий відмовитися від демократії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: