У Львові несподівано зібралося судове засідання у справі Сакварелідзе

Суд розпочнеться, якщо приїде прокурор.

Галицький суд Львова вирішив пришвидшити розгляд запобіжного заходу для колишнього заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе, передає кореспондент ТСН.

Засідання мало відбутись у понеділок, 18 вересня, проте народні депутати, які підтримують Сакварелідзе та й сам політик просили провести засідання раніше. Зазначимо, що політик прийшов до суду у вишиванці.

Суд пішов на поступки та призначив засідання на 18 годину п'ятниці, 15 вересня. У залі присутні всі, окрім прокурора. Якщо він не прийде до суду найближчим часом, то засідання таки доведеться відкласти на раніше визначену дату.

Суд над Сакварелідзе у Києві_3
Фото Наталки Волосацької/ТСН
Суд над Сакварелідзе у Києві_1
Фото Наталки Волосацької/ТСН

14 вересня у Львові правоохоронці повідомили про підозру Сакварелідзе у переправленні Міхеіла Саакашвілі через кордон. Прокуратура пообіцяла просити найм'якший запобіжний захід - особисте зобов'язання.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

ВідеоДавіду Сакварелідзе інкримінують одразу 3 статті у справі про прорив кордону в пункті Шегині

Залиште свій коментар