Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку місцевих активістів, ймовірно, метою акції було інформування мешканців про діяльність цих церков.

У Львові біля входів до церков Української православної церкви Московського патріархату з'явились написи "філія ФСБ".

Про це повідомили члени Львівської міської організації Добровольчого Руху ОУН на сторінці у Facebook.

ВідеоТомос для України: як просувається процес отримання автокефалії для православної церкви

Увесь український православний світ в очікуванні. Уже до кінця листопада очікується Об'єднавчий Собор, де священики з усіх наявних в Україні православних церков мають створити нову Єдину помісну православну церкву та обрати її очільника. Тільки після цього Патріарху нової церкви буде наданий Томос про автокефалію і закінчаться 300 років церковної анексії Київського престолу російським патріархатом. 

Томос для України: як просувається процес отримання автокефалії для православної церкви

"Сьогодні (9 листопада - прим.ред.) біля так званих "храмів" московського патріархату у Львові на вулиці Антоновича, на проспекті Червоної Калини та вулиці Короленка з'явились написи "московський патріархат - філія ФСБ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "невідомі патріоти, мабуть, намагались донести до львів'ян, які не в курсі, що у Львові діють три філії ФСБ РФ під виглядом християнських церков", - додали в організації.

Сьогодні біля так званих "храмів" московського патріархату у Львові на вул.Антоновича, на пр.Червоної Калини та...

Опубликовано Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН Пятница, 9 ноября 2018 г.

Нагадаємо, 3 листопада в турецькому Стамбулі Константинопольський патріарх Варфоломій та президент України Петро Порошенко підписали угоду про співпрацю. Порошенко наголосив, що завершується процес створення автокефальної церкви, створені всі умови для підготовки до Собору, щоб Томос було надано відповідно до канонів церкви. Після того в Московському патріархаті заявили, що керівники УПЦ-КП і УАПЦ Філарет і Макарій не зможуть висуватися в предстоятелі об'єднаної церкви. Однак у Київському патріархаті невдовзі цю інформацію спростували. Архієпископ УПЦ-КП Євстратій Зоря заявив, що участь в об’єднавчому соборі братимуть лише ті, хто звернувся до Вселенського патріарха з проханням надати Томос про автокефалію. За його словами, нема підстав для участі в зібранні митрополита Онуфрія та архієреїв Московського патріархату, які виступають проти автокефалії. Представник УПЦ МП архієпископ Климент 5 листопада в інтерв’ю грецькому церковному виданню категорично відкинув можливість участі УПЦ МП в об’єднавчому соборі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції