У Львові оголосили про формування національної опозиції

Об'єднання національно-патріотичних сил Львівщини застерігло Віктора Януковича "від антиконституційних дій" - інакше пообіцяло новий Майдан.

Об'єднання національно-патріотичних сил Львівщини виступило з заявою, в якій застерігає новообраного президента Віктора Януковича від антиукраїнських та антиконституційних дій і обіцяє дати йому рішучий опір, "який буде значно масштабніший і радикальніший, ніж Майдан 2004 року".

Заяву на прес-конференції представили директор ГО "Інститут національної пам’яті" Володимир Парубій, голова громадсько-політичного об’єднання "Галицький вибір" Юрій Шухевич; голова Львівського обласного відділення Конгресу української інтелігенції Борис Возницький; голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко; голова Львівського крайового братства ветеранів ОУН-УПА Олесь Гуменюк; заступник голови Львівського відділення Конгресу української інтелігенції Степан Гелей; голова ЛОО Всеукраїнської ліги українських жінок Надія Кохалевич.

За словами Володимира Парубія, "ще до інавгурації Януковича було помітно небезпечну тенденцію – його заяви розходяться з передвиборчою програмою. Він обіцяв економічні і соціальні реформи. Але замість цього лунають заяви, які не стабілізують ситуацію в Україні, а, навпаки, вносять сум’яття".

Зокрема, він навів приклад заяв про другу державну мову, про продовження терміну перебування Чорноморського флоту на території України, про вступ України до ЄЕП і скасування нагородження Степана Бандери.

"Починається наступ на нашу Конституцію, а отже, на наш суверенітет і нашу незалежність", – заявив Володимир Парубій і додав, що ця заява написана з метою "поставити на місце тих діячів, які проголошують антидержавні дії".

Як зазначив Степан Гелей, зараз важливо, щоб Янукович зрозумів, що за нього проголосувало вісім областей і що значна частина України поки що не сприймає його, як президента.

"Ми хочемо наперед його застерегти, що якщо він буде діяти не за Конституцією, ніхто мовчати не буде", - заявив Гелей.

Парубій резюмував, що від сьогодні починається формування національної опозиції, яка має консолідувати національно-патріотичні сили всієї України.

Читайте також:

Тягнибок підтримав заклик вивозити "до Московії" дітей з "російськими" іменами

Янукович після інавгурації полетить в Донецьк на матч "Шахтаря"

"Помаранчевий вигнанець" Боделан готовий ще "послужити народу України"

УНА-УНСО пікетуватиме візит патріарха Кирила в Київ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: