Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові п'яні батьки позасинали в лісі та лишили без догляду чотирьох малих дітей

Матір спросоння навіть не могла назвати імен своїх діток.

У Львові в лісі копи знайшли п'яне подружжя, котре насвяткувалося та заснуло, забувши про чотирьох малюків поряд. Дитячий галас привернув увагу перехожих, які й викликали поліцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дітей копи побачили на землі під палючим сонцем брудними та недоглянутими. "Одна дитина, до року, плакала голосно. Діти перебували у неохайному стані, спали на траві без жодного покривала", - розповіла інспектор патрульної поліції Львова Наталя Турчин. Поруч спали п'яні батьки, яких патрульні ледь розбудили. Згодом жінка пояснила, що святкували її день народження, а чому опинилась у лісі – вже не пам'ятає. На запитання, як звати дітей і скільки їм років, теж відповісти одразу не змогла.

Відео У Львові п'яне подружжя заснуло у лісі, незважаючи на гучний галас 4 дітей

Малеча зараз у дитячому будинку, найстаршій дитині 4 роки. Директор закладу каже, що вони справді були брудні, але цілком здорові. В поліції ж констатують, що лише тиждень тому на цих само батьків склали протокол через недоглянутих дітей. Чоловіку 28 років, жінці 35, вона ніде не працює, загалом народила 8 дітей. Найменші зараз живуть з нею, трьох старших готуються всиновити прийомні родини. Ще одна дитина померла сім років тому через недогляд – жінка вже відбула за це умовний термін.

Родина постійно переїжджала з квартири на квартиру. "Жінку я не пам'ятаю, щоб я бачив п'яною, а чоловіка досить часто. Неохайні, і завжди був неприємний запах дуже сильний", - каже один із сусідів. У соцслужбі доповідають, що родина на обліку вже три роки, відколи в них вперше забрали двох дітей – також через недогляд. Але вони начебто виправились і повернули малюків. Позбавляти батьківських прав подружжя поки що не планують. "В батьків все-таки є шанс впродовж року змінити, мабуть, свої життєві орієнтири. Якщо цього не буде зроблено, законодавством передбачено один вихід – звернення до суду, щоб позбавити батьківських прав", - пояснив керівник відділу у справах дітей Львівської міськради Ростислав Тимків.

Наразі ж батьки про свої права не згадують, і в дитячий будинок за добу так і не дійшли. Де вони зараз і чи хочуть повертати малюків – невідомо. Аби дізнатися це, подружжя шукає поліція.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції