У Львові переконані, що Україна без Галичини не відбулася б

Українська державність не стала б такою, як зараз, якщо б не Галичина, її тиск на Велику Україну та чисті помислами львівські депутати, - переконані у Львові.

Україна б не відбулася як держава, якби не Галичина. Про це 16 липня під час круглого столу у Львові на тему "Декларація про державний суверенітет України" заявив громадський та політичний діяч, депутат Першого демократичного скликання Львівської обласної ради Іван Гель.

"Львівська облрада була патріотичною та самовідданою не лише тому, що при керівництві тут стояли колишні політв'язні, але й депутати були чисті помислами та віддані Україні. Та якими б геніальними та самовідданими не були би борці за волю України, нас була меншість. Тому неможливо було б зробити те, що зроблено, без підтримки львівської інтелігенції. Без Галичини, тої величезної солідарності, ескалації, просто тиску Галичини на Велику Україну, державність була б абсолютно не такою зараз", – наголосив Іван Гель.

Зараз, зі слів Івана Геля, це досягнення трохи нівелюється через прихід нової влади. "Але Україна вже як держава відбулася!" – додав він.

"Мусимо це відстояти. Наближаються вибори. Кожен має внести свою долю, щоб Галичина стала знову силою тиску на ситуацію в Києві, – переконаний Гель.

Нагадаємо, що нардеп від Партії регіонів Юрій Болдирєв нещодавно заявив, що маючи у своєму складі Галичину, Україна перебуватиме в перманентній політичній кризі, і ніколи не відбудеться як повноцінна держава.

Читайте також:

ПР: через Галичину Україна не відбудеться як держава

Ратушняк: більшість населення Закарпаття хоче відділитися від України

Партія регіонів закликала перекроїти Україну за російським зразком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: