Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові перевізників зобов’яжуть купувати нові автобуси та їздити за графіком

Зупинятися за вимогою буде заборонено.

У мерії Львова затвердили договір, що укладатимуть з перевізниками після конкурсу на міські автобусні маршрути, розповів в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

Зазначається, що згідно з ним, автобуси їздитимуть у звичайному режимі роботи, що передбачає рух за розкладом і зупинки лише у офіційно затверджених місцях.

Окрім того, будуть передбачені штрафи за невипуск автобусів на маршрути у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів, що наразі складає 3400 грн.

"За інші порушення, наприклад, якщо автобус буде їздити без роздрукованого трафарету або без освітлення, штраф становитиме 100 неоподаткованих мінімумів", – зазначив Партика.

Також перевізник буде зобов’язаний робити капітальний ремонт автобусів, купувати нові та вживані автобуси з низькою підлогою. Загалом вони мають щороку оновлювати автопарк щонайменше на 10%.

ВідеоТрамвайний блогер: львів'янка створила канал на YouTube про будні історичного виду транспорту

Туди завантажує відео, які знімає під час роботи - фільмує і приємних пасажирів, і водіїв-порушників, які перешкоджають руху. Одного разу її камера зафіксувала кермувальника, який припаркувався неправильно. І це відео навіть використали у суді як доказ.

Трамвайний блогер: львів'янка створила канал на YouTube про будні історичного виду транспорту

Залиште свій коментар

Вибір редакції