Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові планують підняти вартість проїзду в трамваях та тролейбусах

Ціни мають зрости до 3 грн за звичайний квиток.

У Львові вартість проїзду в трамваях та тролейбусах планують підняти до 3 грн за загальний квиток і 1,50 грн – за пільговий. Так, на сайті Львівської міської ради з'явився відповідний проект рішення виконкому, передає zaxid.net.

Новий тариф планують ввести від 1 вересня. Такі дії хочуть зробити, щоб уникнути заборгованості по зарплаті та покращити рівень транспорту й безпеку перевезень пасажирів.

"З метою забезпечення обслуговування мешканців та гостей Львова транспортними послугами, покращення стану рухомого складу, забезпечення належного рівня безпеки пасажироперевезень (...) необхідно терміново підвищити тариф на проїзд в трамваях та тролейбусах до обґрунтованого мінімального рівня 3 грн, при розрахунковому нормативному тарифі 3,70 грн. При цьому, підвищення тарифу до 3 грн не вирішить в повному обсязі фінансові проблеми підприємства, проте дасть змогу не допустити заборгованості по заробітній платі, за енергоносії та підтримувати в належному стані існуючий рівень виробничої бази та рухомого складу, не скорочуючи обсягу послуг з пасажирських перевезень", – йдеться в документі.

Наразі рішення винесено на громадські слухання, які відбудуться 7 серпня.

Нагадаємо, у столиці вартість проїзду в громадському транспорті зросла від 15 липня. Без змін залишилась лише вартість проїзду в маршрутках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції