У Львові портрети Бандери та Шухевича подарують кожній школі

Напередодні святкування 68-річчя з дня створення УПА Народний рух збирається подарувати усім школам Львівської області "галерею героїв".

Львівські націоналісти хочуть подарувати кожній школі області "галерею героїв" ОУН-УПА з портретами Степана Бандери і Романа Шухевича.

Напередодні святкування 68-річчя з дня створення УПА "це буде грандіозний вчинок", заявив голова Львівської крайової організації Народного руху України Андрій Корнат.

"Ми подаруємо кожній школі, кожному навчальному закладу у Львівській області галерею героїв. У жодного навчального закладу не буде причини сказати, що у них немає такої галереї", - пообіцяв Корнат.

Він закликав усі навчальні заклади, усіх директорів шкіл звертатись до партії.

"Ми подаруємо вам галерею героїв, яку можна встановити у навчальних закладах як реальне опонування цій владі в ідеологічній сфері, щоб наші діти знали ту історію, яку вони мають знати. Бо дійдемо до того, що у Національному університеті "Львівська політехніка" демонтують барельєфи Бандери та Шухевича, і пам'ятник, який збудували Степанові Бандері, буде демонтовано. Доживемося до таких часів. Тому зараз треба почати опонувати. Опонувати треба н словами,а конкретними діями. І тоді ми побачимо, хто є опозиціонер!", – наголосив Корнат.

На його думку, портрети Бандери та Шухевича повинні висіти в оселях українців поряд з портретами Шевченка, Франка чи Лесі Українки.

"Це буде початок грандіозного народного опору. Цей опір не буде просто голосом свободи чи волі, а опором національним, який буде неймовірної потужності. Цей опір ніякій наволочі, ніякому загарбнику і колоністу на вдалося зупинити. Він проривний. Палаючий. Українську націю в такому випадку не зупинити", – додав Корнат.

14 жовтня у Львові відбудеться святкування 68-ї річниці створення УПА.

20 жовтня львівська молодь до дня Української повстанської армії проведе патріотичну вечірку "Повстанський клюб", на якій юнаки і дівчата змагатимуться у стрільбі по вождях СРСР та керівниках НКВД, а також вестимуть імпровізовані бої, перев'язуватимуть поранених, нарізатимуть сало на швидкість, танцюватимуть гопака тощо.

Читайте також:

У Львові день УПА відзначать розстрілом радянських вождів

Львівські регіонали поклали квіти до пам'ятника Бандері

Партія регіонів подарувала школярам книжки про УПА

Націоналісти закликали воювати з владою портретами Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: