Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові посадовець міськради повідомив про підпал його авто і звинуватив слідство у бездіяльності

Чиновник оприлюднив відео з камери спостережень.

Начальник управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради Юрій Лукашевський заявив, що причиною займання його авто Сhevrolet Аveo є підпал.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на висновки пожежного експерта.

"Ліва та права сторони (колесо, крило, дзеркало) машини зазнали дуже різних руйнувань, чого б не мало б бути, якщо б осередок пожежі був би під капотом. Пожежний експерт у своєму акті зазначив, що кулькоподібних оплавлень, характерних для коротких закорочень за зовнішніми ознаками, не виявлено", - зазначив Лукашевський.

До того ж чоловік опублікував відео з камер спостереження, на якому видно припарковане поруч авто та момент спалаху, а також рух тіней перед спалахом.

Окрім цього, Лукашевський обурився перебігом розслідування та діями поліцейських. 

"Цієї суботи на 9 (!) день після пожежі прийшов експерт-криміналіст взяти залишки горіння для експертизи. З його слів, результати експертизи будуть не раніше, ніж за 2-3 місяці. Я так розумію, що до проведення експертизи ніхто нічого розслідувати не збирається, попри наявність інших доказів, що це підпал. Також я реаліст і розумію, що на 4 місяць після підпалу єдиний шанс знайти злочинця - якщо він сам прийде у райвідділ і напише заяву", - поскаржився чоловік.

На думку Лукашевського, мотивом підпалу, найімовірніше, є професійна діяльність та принципова позиція.

Зазначимо, автомобіль Лукашевського згорів у ніч проти 1 березня на вулиці Барвінських, 4 у Львові поблизу дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Щодо спаленого автомобіля. Вдалось з’ясувати наступне: ліва та права сторони (колесо, крило, дзеркало) машини зазнали дуже різних руйнувань, чого б не мало б бути якщо б осередок пожежі був би під капотом. Пожежний експерт у своєму акті зазначив, що кулькоподібних оплавлень характерних для коротких замикань по зовнішнім ознакам не виявлено. Також вдалося знайти запис камери на якій видно поруч припарковане авто. Камера зафіксувала момент спалаху, а також рух тіней перед спалахом. Відеозапис передали слідчому в поліцію. В цю суботу на 9 (!) день після пожежі прийшов експерт-криміналіст взяти залишки горіння для експертизи. З його слів результати експертизи будуть не раніше, ніж за 2-3 місяці. Я так розумію, що до проведення експертизи ніхто нічого розслідувати не збирається, попри наявність інших доказів, що це підпал. Також я реаліст і розумію, що на 4 місяць після підпалу єдиний шанс знайти злочинця якщо він сам прийде у райвідділ і напише заяву :) Ми можемо витрачати десятки мільйонів гривень коштів громади на переконання креативних людей та висококваліфікованих спеціалістів переїжджати жити до Львова чи залишатись тут, проте таким ставленням недореформованої поліції Львова до безпеки його мешканців, це все буде зведено нанівець. Щодо мотивів підпалу, маю кілька версій, усі пов’язані із професійною діяльністю та принциповою позицією. Життя покаже. Чим сильніший тиск, тим більший опір.

Опубликовано Юрій Лукашевським 12 марта 2018 г.

Нагадаємо, раніше у Львові через отруєння чадним газом загинули троє людей. Трагедія сталась у двоповерховому житловому будинку на кілька квартир.

Залиште свій коментар

Вибір редакції