У Львові презентували книгу "КДБ та інші", яку відмовилися видати в Росії

Радіожурналіст та письменник Ігор Померанцев, який живе у Британії, видав в Україні свої збірку спогадів про 70-ті роки.

У середу, 7 жовтня, у Львові відбулася презентація книги радіожурналіста, письменника, уродженця Чернівців, який нині мешкає у Великобританії, Ігоря Померанцева – "КДБ та інші...".

До збірки увійшли віршів, есе, документи із сімейного архіву автора, світлини його однокласника, художника Бориса Савельєва.

Під час презентації Ігор Померанцев зізнався, що "упізнав свій голос" - "слова інші, а голос мій".

"Коли я взяв цю книгу до рук, то там, де вірші, побачив чимало зносок. Це було так дивно - ніби писав про сучасне і сучасні вірші, а все ж потрібні зноски, щоб пояснити. Серед героїв книги є люди, яких уже немає. Це й Іван Світличний, і Надія Світлична і Василь Стус. Ця книга не тільки про життя 1970-х, а й про смерть", - сказав він.

Померанцев пошкодував, що його книгу не видали в Росії.

"Політичний клімат працює не на мене. В Росії є чудесне видавництво, де вийшло кілька моїх книг. Коли я запропонував видати цю книгу, то ще рік тому мені сказали, що видадуть, але досі нічого не відбулося. Потім я подав цикл віршів в один товстий журнал, який публікує все, однак отримав відмову", - розповів автор.

Читайте також:

Опальний зять Назарбаєва видасть в Україні книгу "Хрещений тесть"

Фотограф Обами знайшов фотографію КДБ-шника Путіна, замасковано під туриста

Ківалов написав книгу про таємницю виборів-2004

Тягнибок презентував книгу про дивізію СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: