У Львові презентували книгу про довоєнну історію ОУН

Монографія присвячена військово-політичній діяльності ОУН у 1929-1939 роках, формуванню військової доктрини та геополітичної стратегії українського визвольного руху.

У Львові презентували книгу Миколи Посівнича Військово-політична діяльність ОУН у 1929-1939 роках про діяльність українських націоналістів у довоєнне десятиліття.

Видана історія ОУН від створення до початку Другої світової війни.

Про це повідомили у Центрі досліджень визвольного руху.

Ця книга видана в листопаді 2010 року Центром досліджень визвольного руху та Інститутом українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України.

Монографія присвячена військово-політичній діяльності ОУН у 1929-1939 роках, формуванню військової доктрини та геополітичної стратегії українського визвольного руху. У дослідженні проаналізовано розвиток структури, підготовка військово-політичних кадрів і діяльність ОУН в Україні та в еміграції. Також детально відображені участь націоналістів у створенні держави в Карпатській Україні, створення Карпатської Січі, їх діяльність напередодні і на початку Другої світової війни.

Описуючи задум створення книги, її автор, кандидат історичних наук Посівнич зазначив, що ставив перед собою мету максимально широко висвітлити різні аспекти військово-політичної діяльності українських націоналістів у довоєнне десятиліття. "А наявність великої кількості біограм в монографії дозволяє простежити походження більшості членів ОУН, їх освіту, вік, соціальний статус і в цілому життєвий шлях, щоб краще зрозуміти, хто був обличчям українського визвольного руху", - сказав він.

Як повідомлялося, на початку листопада в Івано-Франківську презентували збірник статей "Діяльність підпілля ОУН  на сході України".

Читайте також:

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

У Львові вшанували членів ОУН, розстріляних нацистами

На Прикарпатті презентували збірник про підпілля ОУН-УПА на сході України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: