Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові продавчиню звинуватили в побитті 8-річної дитини через викинуте сміття

Обидві учасниці конфлікту розповідають різні версії того, що сталося.

У Львові продавчиня побила 8-річну дівчинку через нібито викинуте сміття під двері крамниці. Мама зафіксувала травми дитини і планує позиватися до суду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка йшла на урок музики, дорогою зупинилася, щоби з’їсти кекс, присіла на сходах і ногою відсунула пачку з-під цигарок, яка там валялася. "Продавщиця вийшла і сказала мені поставити туди, де воно було. Я сказала: ні. Вона підійшла, смикнула мене за волосся і почала бити по голові", - розповіла Ксеня Воробій. Вона зізнається, що теж ударила продавчиню, коли захищалася. "Вона мене вдарила багато разів, а я її один, і то легенько", - твердить дитина.

ВідеоУ Львові продавчиню звинувачують у побитті восьмирічної дівчинки

Через нібито викинуте сміття під двері крамниці. Принаймні так стверджує мама дитини. Жінка зафіксувала травми і збирається до суду. Натомість продавець запевняє, дівчинку вона не била, лише смикнула за косичку і лише після того, як дитина зацідила кулаком її у лоба.

У Львові продавчиню звинувачують у побитті восьмирічної дівчинки

Після сутички дівчинка одразу зателефонувала мамі. Та прибігла за кілька хвилин, бо працює поруч. "Коли я сюди прибігла, донька трималася руками за голову і дуже сильно плакала. Очевидно, що моїй доньці 8 років і це не могло бути її сміття", - каже Христина Воробій. Мама викликала поліцію і швидку. "Діагностували забій потилиці, що є тілесними ушкодженнями", - розповіла вона.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом завдання легких тілесних ушкоджень. Слідчі зараз допитують свідків і шукають відео побиття. "На даний час позитивних результатів по записах відеоспостреження немає, оскільки більшість камер, які розташовані по перемитру – запис не ведеться", - пояснила слідчий Франківського відділу поліції Оксана Бутрин.

Фотогалерея У Києві жінка жорстоко побила та пограбувала немічну 80-річну сусідку (3 фото)

Продавчиня, яка нібито побила дівчинку, все заперечує і твердить, що дитину не била, а тільки зробила зауваження, що та смітить, і смикнула за косичку. "Підніми, будь ласка – не реагує. Я тоді підійшла, легенько до неї схиляюся, щоб попросити ще раз, вона мене своїм кулачком б’є в оцю кістку, мене дійсно болить. Все, реакція – тільки дьорнула за косу", - наполягає Ореста Мазурова.

Адвокат потерпілих запевняє, що навіть якщо дівчинка й дозволила собі щось зайве стосовно продавчині, ніхто її не мав права так карати. "Дівчинка, яка все ж таки могла дозволити собі якісь вчинки, які не сприймало би суспільство, але це не є підставою для того, щоб вчиняти відносно неї насилля", - вважає Олександр Коваль. У поліції тим часом продавчиню допитали в якості свідка, але якщо доведуть, що вона таки била дитину, їй загрожує рік виправних робіт.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції