Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові продовжують страйкувати водії електротранспорту (відео)

Уже другий день поспіль львів’яни не можуть їздити електротранспортом.

Докладніше - на відео ТСН.


Сьогодні, 28 серпня, жоден трамвай та тролейбус не вийшов на маршрут. Обурені мешканці, які безнадійно чекають на зупинках тролейбусів чи трамваїв, потерпають від нестачі інформації. 


У "Львівелектротранс" ніхто не говорить про причини страйку електротранспорту на лінію. У приймальні підприємства повідомили, що директора "Львівелектротрансу" Андрія Федоренка немає на роботі, оскільки зараз він перебуває на нараді у тролейбусному депо. Натомість у міськраді сказали, що Федоренко у відпустці. 


Учора, 27 серпня страйкували працівники тролейбусного депо. Причиною страйку стала заборгованість з виплатою зарплати на "Львівелектротранс". Як повідомив в. о. директора комунального підприємства Віталій Чаговець, борг за липень перед трудовим колективом становить 3 млн. 800 тис. грн. 


"На зарплату працівників йдуть кошти субвенцій та прибутки від продажу квитків. Ми не отримали планової субвенції з держбюджету для виплати зарплати у розмірі 1 млн. 800 тис. грн. Однак навіть надходження цієї суми не вирішить проблему цілком, бо у нас спостерігається тенденція зменшення збору коштів від продажу квитків. Якщо у червні вона становила 1 млн. 700 тис. грн., то у липні – 1 млн. 300 тис. грн.", - наголосив Віталій Чаговець. 


Керівництво підприємства звернулося за фінансовою допомогою до міської ради. Тоді Львівська міська рада втрутилася у ситуацію, виділивши вчора, 27 серпня, з бюджету 1 млн. грн. За цю суму заплановано погасити борг щодо зарплати. 

Відео У Львові страйкують

Відео У Львові - страйк

Відео Страйк водіїв трамваїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції