У Львові пройде конкурс бандерознавців

Гра-квест "НАреШті ГЕРОЙ!" проходить за принципом спортивного орієнтування. Умови гри вимагають знання біографії Степана Бандери.

У неділю, 28 лютого, о 11:30 у Львові біля пам’ятника Бандері розпочнеться Інтелектуально-динамічна гра "НАреШті ГЕРОЙ!" за участі активної молоді Львова. Молоді люди змагатимуться за право бути кращими серед усіх учасників-бандерознавців.

Організатори: Львівська обласна молодіжна громадська організація “Молодіжний націоналістичний конгрес”, Львівська обласна організація "Конгрес українських націоналістів", CQ, за сприяння Управління у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.

Як повідомили організатори, умови квесту "НАреШті ГЕРОЙ!" вимагають знання біографії та діяльності Степана Бандери і націоналістично-патріотичного руху, високого рівня логічного мислення, швидкого вирішення складних ситуацій та завдань в обмежені проміжки часу, рішучості, здатності робити правильні висновки за умов недостатньої інформації та орієнтуватися в лабіринті вулиць і проспектів славного міста Лева.

Гра-квест "НАреШті ГЕРОЙ!" проходить за принципом спортивного орієнтування. Визначено обмежений час – 5 годин. За цей проміжок часу потрібно відвідати 7 визначених контрольних пунктів, на кожному з яких є завдання для вирішення у вигляді головоломок та вказівка на наступну контрольну точку. Успішне вирішення усіх завдань приведуть учасників до фінішного пункту. Команда, яка пройде всі контрольні пункти і зробить це найшвидше – стане переможцем молодіжного проекту "НАреШті ГЕРОЙ!" і отримає спеціальні призи”.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко присвоїв провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України.

Читайте також:

У Львові дітям з "російськими" іменами порадили "виїжджати в Московію"

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Поляки в суді вимагатимуть визнати Бандеру нацистським злочинцем

Під пам’ятник Бандері у Львові підклали гранату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: