Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові пройшов 10-тисячний мітинг за відставку Табачника

Протестуючі скандували: "Табачника - геть!", "Табачник - не міністр!" і "Молодь нації проти деградації!".

Близько 10 тисяч студентів вимагали у Львові відставки міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Студенти тримали плакати "Табачника - геть!", "Табачник - чмо!", "Табачник - не міністр!", "Міністерство студентів попереджає - Табачник шкідливий для України!" і "Під москальську дудку танцювати не будемо!", а також плакати із зображенням Табачника, перекреслені навхрест.

Вони створили живий ланцюг, який з’єднав Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет "Львівська політехніка" та головний залізничний вокзал Львова.

Протестуючі також скандували: "Табачника - геть!", "Табачник - не міністр!" і "Молодь нації проти деградації!".

Крім того, студенти передавали з рук у руки від приміщення НЛУ ім. Франка до залізничного вокзалу залікову книжку розміром метр на півметра, що нібито належить Табачнику.

У заліковій книжці було вказано, що Табачник вчиться у Національному університеті українофобства, а також вказані предмети та оцінки, які він нібито отримав під час сесії.

Зокрема, серед предметів: "Основи казнокрадства", "Налапукладство", "Історична містифікація", "Дешева політична клоунада", "Архівосвистолиство" і "Русифікація". З усіх цих предметів Табачник отримав "відмінно". Студенти почали передачу залікової книжки близько 13:30, а близько 15:00 вона дісталася до вокзалу.

На вокзалі лідери студентського руху збираються передати залікову книжку на потяг, який прямує до Тернополя, щоб місцеві студенти могли також оцінити Табачника з даних предметів.

Під час проведення акції, студенти перекривали рух трамваїв та автомобільного транспорту, що призвело до створення в місті заторів, проте конфліктів не виникало.

Нагадаємо, в Україні тривають акції протесту проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки. Нового керівника Міносвіти звинувачують в українофобії через низку його попередніх висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Крім того, Табачник виступає з різкою критикою "українізації освіти" і скаржиться, що така політика не дає більшості населення України здобувати освіту "рідною" російською мовою.

 

Читайте також:

Табачник розповів, що поганого в українізації освіти

Школярі і студенти будуть самі вибирати мову навчання

Табачник отримав СМС із біографією вбитого бандерівцями міністра

ВідеоУ Львові пройшов мітинг за відставку Табачника

Залиште свій коментар

Вибір редакції