Перейти до змісту
У Львові прощаються із комбатом Андрієм Гергертом, який напередодні помер від раку

У Львові прощаються із комбатом Андрієм Гергертом, який напередодні помер від раку

Поховають бійця у понеділок, 3 серпня, на Личаківському цвинтарі.

У неділю, 2 серпня, у Львові прощаються із комбатом 8 окремого батальйону "Аратта" на позивний "Червень". Андрій Гергерт помер напередодні від раку. Майже пів року чоловік боровся із хворобою, але вона виявилася сильнішою.

Йому було лише 42 роки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У будинку воїна священники відслужили панахиду. А саме прощання триватиме усю ніч. Поховають бійця у понеділок, 3 серпня, на Личаківському цвинтарі.

Заступник командира Української добровольчої армії був активним учасником Революції Гідності, а у березні 2014 року пішов воювати на Донбас. Побратими згадують його як справжнього героя і невиправного оптиміста. Кажуть, він до кінця вірив, що здолає недугу і ще послужить Україні.

Відео У Львові прощаються із комбатом Андрієм Гергертом, який напередодні помер від раку

У Львові прощаються із "Червнем". Комбат 8-го окремого батальйону "Аратта" Андрій Гергерт помер напередодні від раку. Йому було лише 42. Майже півроку він боровся із хворобою, але вона виявилася сильнішою. У будинку воїна священики відслужили панахиду. А саме прощання триватиме усю ніч. Поховають бійця завтра на Личаківському цвинтарі. Заступник командира Української добровольчої армії був активним учасником Революції Гідності, а у березні 14-го року пішов воювати на Донбас. Побратими згадують його як справжнього героя і  невиправного оптиміста. Кажуть, він до кінця вірив, що здолає недугу і ще послужить Україні. У Андрія Гергерта залишилися дружина та четверо дітей.

У Львові прощаються із комбатом Андрієм Гергертом, який напередодні помер від раку

У Андрія Гергерта залишилися дружина та четверо дітей.

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин