У Львові просять відновити російський театр

Глава львівських регіоналів Петро Писарчук та російськомовна громада зажадали відновити у місті російський драматичний театр, щоб задовольнити свої духовні потреби.

У Львові хочуть відновити російський драматичний театр. З відповідним зверненням до губернатора Львівщини та мера Львова звернулися низка артистів і громадських діячів, а також голова обласних регіоналів.

"У зв'язку із тим, що з ліквідацією у м. Львові професійного російського драматичного театру, майже 200-тисячна російськомовна громада Львова позбавлена можливості задовольнити свої духовні потреби, звертаємося до Вас з проханням сприяти відродженню у Львові професійного російського драматичного театру", - йдеться у листі.

Звернення підписали 24 особи, зокрема художній керівник Львівського оперного театру Тадей Едер, народний артист Федір Стригун, голова обласної ПР Петро Писарчук, голова Російської общини Львова Володимир Матрохін, голова Львівського відділення антифашистського комітету Олександр Калинюк, голова товариства польської культури Львівщини Лєгович та інші.

У листі зазначено, що "з 2008 року російський театр у Львові не існує. В цьому приміщені працює зараз новостворена установа Муніципальний театр".

Також у зверненні подано короткий літопис театру, зокрема зазначено, що у 1953-2007 році це був Львівський російський драматичний театр Прикарпатського військового округу; Драматичний театр Західного Оперативного командування м. Львів.

Читайте також:

Мер Львова: Бандера та Шухевич - це наші герої

Ліна Костенко не приїде до Львова через "провокативні інсинуації"

Російські націоналісти злякалися проводити марш у Львові

Львів'яни примусять російського консула перейти на українську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: