У Львові проти найбільших мереж аптек завели справу за спекуляцію

Під час епідемії аптеки необґрунтовано підвищили ціни на лікарські та медичні засоби "грипової" групи.

На Львівщині співробітники Антимонопольного комітету України у зв’язку зі зростанням цін на ліки "грипової" групи провели перевірки учасників фармацевтичного ринку на предмет завищення вартості ліків та виробів медичного призначення.

АМКУ спільно з СБУ перевірили найбільші аптечні заклади Львова та області, такі як ТзОВ "Ваша Аптека", ТзОВ "ЗІ", ПТП МП фірма "Едельвейс".

Під час перевірок було виявлено, що за період з 23 по 30 жовтня зазначені суб’єкти господарювання необґрунтовано підвищили ціни на лікарські та медичні засоби "грипової" групи, інформує прес-служба АМКУ.

За результатами перевірок Львівське обласне відділення АМКУ відкрило провадження у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТзОВ "Ваша Аптека", ТзОВ "Аптека ЗІ", ПТП МП фірма "Едельвейс" у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку.

Крім того, АМКУ відкрив провадження у справі проти Головного управління охорони здоров’я Львівської обладміністрації, яке вчасно не вжило заходів щодо контролю за забезпеченням медпрепаратів та відпуском населенню лікарських засобів та виробів медичного призначення.

"Це призвело до виникнення дефіциту на вказану групу ліків, утруднення можливості їх придбання населенням у необхідних випадках при захворюванні. Головне управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації не вжило заходів недопущення та усунення дефіциту лікарських засобів та виробів медичного призначення в області", - повідомляє АМКУ.

Читайте також:

Рада відмовилась забороняти мітинги під час епідемії

Родинам лікарів, померлих від грипу, платитимуть по 100 тисяч

У Києві від грипу померли двоє людей

ВООЗ: українці хворітимуть на свинячий грип ще рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: