У Львові регіонал пожертвував 200 грн на пам’ятник Бандері

Регіонал запропонував, щоб кошти на добудову пам'ятника Степанові Бандері у Львові були виділені не з львівського обласного бюджету, а з кишень депутатів і громадськості і сам виділив 200 грн.

5 січня на сесії Львівської обласної ради під час виступу депутата від фракції Партії регіонів Ігоря Грещука розгорівся скандал. Депутат запропонував, аби кошти на добудову пам'ятника Степанові Бандері у Львові були виділені не з обласного бюджету Львівщини, а з кишень депутатів і громадськості. І першим вніс у символічний фонд 200 грн.

Спершу депутат від Партії регіонів з трибуни зазначив: "Попередні 4 сесії виглядають так, що це трибуна тільки партії "Свобода".

Уже ці слова викликали хвилю обурення у сесійній залі, особливо серед представників ВО "Свобода", які почали вигукувати: "Що ж ви зараз робите на трибуні?"

Після цього Ігор Грещук запропонував, аби кошти на добудову пам'ятника Степанові Бандері у Львові були виділені не з львівського обласного бюджету, а з кишень депутатів і громадськості. Депутат запропонував відкрити окремий банківський рахунок, на який як депутати, так і мешканці Львова могли б жертвувати кошти для добудови пам'ятника і послався при цьому на досвід Буського району, де був побудований пам'ятник президентові Західної Української Народної Республіки (ЗУНР) Євгенові Петрушевичу.

Реагуючи на слова регіонала, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич запропонував йому звернутися також і до президента Віктора Януковича з проханням пожертвувати кошти на будівництво пам'ятника Степанові Бандері, оскільки гроші на це зняли з облдержадміністрації. Після свого виступу Ігор Грещук вніс перший символічний внесок у фонд пам'ятника Бандері, продемонструвавши сесійній залі 200 грн.

Нагадаємо, питання фінансування добудови пам'ятника Степанові Бандері у Львові з бюджету Львівської області розглядатимуть у лютому-березні 2011 року. Про це вчора під час сесії Львівської облради повідомив начальник головного фінансового управління Львівської ОДА Олег Демків, представляючи бюджет проекту бюджету Львівщини.

Львівська обласна рада передбачила у бюджеті Львівської області кошти на продовження будівництва пам'ятника Степану Бандері розміром 400 тис. грн. Депутат ЛОР від ВО "Свобода" Ірина Сех запропонувала правку до проекту бюджету Львівської області 2011 року, згідно з якою видатки на управління комунального господарства Львівської облради зменшуються на 200 тис. грн і спрямовуються на будівництво пам'ятника.

Загалом на будівництво пам'ятника Бандері у Львові уже витратили 5 млн грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: