Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інфраструктура громадського транспорту стане розвиненішою.

У Львові 5 квітня було представлено проект реконструкції Двірцевої площі.

Про це пише Zaxid.net.

Згідно із проектом "Інституту просторового розвитку", передбачено фундаментальні зміни в організації руху транспорту, а також підвищується доступність площі для пішоходів.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський заявив, що основним завданням проекту реконструкції площі стане впорядкування руху громадського і приватного транспорту.

"Поки що лише трамваї мають окрему смугу, однак вона надто віддалена від будівлі вокзалу. На площі існує проблема хаотичного паркування. Людям доводиться долати серію перешкод: смугу руху транспорту, запарковані автомобілі, бордюри і бруківку", – зазначив Чаплінський.

Згідно з проектом реконструкції, інфраструктура громадського транспорту стане розвиненішою. Смугу руху трамваїв планують подовжити ближче до будівлі залізничного вокзалу, а кількість трамвайних маршрутів збільшити. Окрім того розділять смуги руху приватного транспорту і машин таксі, які повинні працювати за ліцензіями.

Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що на Київ 2018 року також чекає оновлення низки об'єктів. Зокрема, завершать реконструкцію Пейзажної алеї, Алеї художників, наведуть лад із торгівлею на Андріївському узвозі, продовжать реконструкцію зоопарку, оновлять Володимирську гірку та фунікулер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції