У Львові рудий пес тероризує район: за два тижні майже 20 покусаних

Дата публікації
Перегляди
4530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові рудий пес тероризує район: за два тижні майже 20 покусаних

Комунальники вже два тижні не можуть вполювати "злочинця".

У Львові рудий пес нападає на місцевих ввечері або вранці й одразу щезає. Укуси, хоч не сильні, та собака, найпевніше, не хворіє на сказ, проте ловці вже з ніг збилися в пошуках рудого кусаки, йдеться в ТСН.19.30.

Два тижні, день у день ловці патрулюють територію, де на людей нападає чотирилапий злочинець. «Тут основне місце вигулу собак, тому ми тут шукаємо і тут був ще один покус, на цьому місці, теж людину покусав», - розповідає ловець.

Ловці двічі бачили пса, але той спритно тікає, ні їжею, ні хитрощами зловити його поки що не вдається. «Він тікає на територію Личаківського цвинтаря, а там дуже проблематично. Швидкість в мене і в собаки різна, собаки розганяються до 40-50 кілометрів на годину, я не можу з такою швидкість бігати», - констатує  ловець Андрій Кирилов.

20 покусаних людей за два тижні: рудий пес тероризує мешканців Львова

20 покусаних людей за два тижні: рудий пес тероризує мешканців Львова

Ловці роблять засідки, розпитують місцевих, але все марно.

Олеся одна із постраждалих. Вона поверталася ввечері з роботи, і біля ринку на неї напав рудий. «Я навіть не помітила, як то трапилося, я просто відчула, що собака вхопила за ногу, пройшла ще кілька метрів, оглянулася, відійшла на безпечну відстань, сфотографувала і зателефонувала комунальникам», - розповідає жінка.

Рудий нападник - це метис вівчарки, він не дуже агресивний, але все одно його зобов’язані упіймати, кажуть комунальники. «Швидше за все, він чийсь, можливо живе вдома, а там відпускають погуляти. Він робить свою справу і потім повертаєте просто додому», - каже працівник ЛКП «Лев» Ірина Шевченко.

Скоріш за все пес не скажений, інакше за ці два тижні вже б помер, каже фахівець.

Якщо розшукають власника пса, з ним проведуть профілактичну бесіду. А якщо рудий нападник – дворовий, коли упіймають, віддадуть до кінолога на перевиховання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація