Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Конкурс був під загрозою зриву через аномально теплу зиму.

У Львові продемонстрували мистецтво створювати зиму за весняної погоди. П’ятьом митцям видали по півтонни льоду і дали трохи більше доби на створення різдвяного дива, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Цього року уже сьомий поспіль конкурс льодових скульптур був під великою загрозою  через аномально теплу зиму. П’ятеро митців працювали в екстремальних для цієї справи умовах.

ВідеоУ Львові скульптори витесали з льоду дивовижні фігури

Мистецтво створювати зиму за весняної погоди демонструють у Львові. Там п’ятьом митцям видали по півтонни льоду і дали трохи більше доби на створення різдвяного дива.

У Львові скульптори витесали з льоду дивовижні фігури

Їхню роботу псувало п’ятиградусне тепло. Крига не слухалася, топилася і розколювалася.  Є і втрати. Під променями сонця не втрималася «смерть» з вертепу і розбилася за кілька годин до фіналу. Однак скульптори з цього жартують, мовляв, треба  сприймати це  як символічну перемогу добра над злом.

Льодові скульптури мали б милувати око туристів і львів’ян до кінця різдвяних свят. Утім, синоптики розчаровують: вони кажуть, що у найближчі кілька днів температура сягне аж 11 тепла. Тож усім, хто хоче побачити крижану красу, радять поспішати. Особливо увечері з різнокольоровою підсвіткою це справді виглядає неймовірно.

Кореспондент ТСН Наталя Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції