У Львові Табачнику встановлять меморіальну дошку

На честь року при владі Дмитра Табачник, львівські студенти 11 березня встановлять на одному з вишів меморіальну дошку міністру.

11 березня з нагоди річниці перебування на посаді міністра освіти та науки Дмитра Табачника, львівська молодь встановить йому меморіальну дошку на один із закладів освіти.

Акція відбудеться в межах АнтиТабачної кампанії, метою якої є звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти України.

"За рік роботи в міністерстві, Табачник зумів багато "натворити": це і спроба впровадження платних послуг освіти, і системна русифікація, переписування історії для школярів, закриття шкіл, і спроби відмінити ЗНО та багато іншого. На нашу думку про такі "здобутки" у сфері освіти молодь повинна пам'ятати. Тому ми вирішили встановити Табачнику меморіальну дошку на фасаді одного із вишів", – повідомив один із організаторів АнтиТабачної кампанії.

Нагадаємо, АнтиТабачна кампанія є всеукраїнською молодіжною ініціативою, заснованою 11 березня 2010 року. Організаторами АнтиТабачної кампанії у Львівській області є свідома українська молодь та активне студентство, Конгрес Українських Націоналістів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ОУМ "Спадщина", ГО "Борець", ГО "Відсіч".

Читайте також:

Студенти знову зажадали відставки Табачника: "Студент - не кріпак! Міністр – м…ак!"

У Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенці

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: