У Львові таксист-переселенець з Донбасу став місцевою зіркою, зумівши розпочати життя "з нуля"

У Львові таксист-переселенець з Донбасу став місцевою зіркою, зумівши розпочати життя "з нуля"

У Львові таксист-переселенць з Донбасу став місцевою зіркою, зумівши розпочати життя "з нуля" / Фото: Кадр із відео

Хлопець зізнається,  Львів став його другою домівкою. 

Роман Кисляк допомагав Майдану, згодом під час війни на власному авто вивозив з-під обстрілів поранених. Уникаючи розправи терористів, був змушений утекти до Львова, де й став найпопулярнішим таксистом у місті, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

 Історія 35-річного біженця з Донецька вражає. Від народження маючи складну хворобу - церебральний параліч, чоловік не тільки зумів знайти себе у житті, але й власним прикладом надихнути інших на зміни.

 До Львова він приїхав близько року тому. Попри тяжку хворобу, на новому місці сидіти склавши руки не хотів. Почав таксувати.

"Я вже звик трошки. Слава Богу, є люди, які замовляють", - доволі скромно відповідає чоловік, хоча у Львові його люблять та знають.

Водійська грамота для Романа не чужа, адже таксував він і в Донецьку. Окрім того був волонтером, вивозив людей з-під обстрілів і завжди чітко знав, на чиєму він боці. Врешті був змушений втікати з рідного міста.

"Подзвонили друзі і сказали, що його вже розшукують, приїжджали на молитовний Майдан. Рома за секунди зібрав речі, подзвонив у Львів і поїхав, " - розповідає мати чоловіка.

Замість зруйнованих будинків і пострілів – стіни старої церкви і тиша парку. По сусідству не озброєні бойовики, а монахи. У Львові біженця з Донецька прихистили в одному з монастирів

 Історія Романа – яскравий приклад, як інколи дивовижно може змінитися людське життя. Якби трохи більше року назад йому сказали, що він переїде жити до Львова, тут працюватиме таксистом, а ще й мешкатиме на території монастиря, то чоловік просто розсміявся би. ЗК: Монахи підсобили не лише житлом, але й роботою. Старий автомобіль, на якому таксував Роман, залишився в Донецьку, тож тут йому допомогли і з транспортом.

"Він сказав, що працює таксистом. Спершу важко було повірити – як інвалід з ДЦП працює таксистом? Але пару разів дали йому поїздити і побачили, що він добре водить машину, такий має гарний стиль їзди. Каже – хлопці, я роками так заробляв собі на життя. Ми тоді подумали з друзями, знайомими, багато людей підключилося: давайте дамо йому не тільки рибу, але вудку, щоб можна було собі самому рибу наловити", - розповів приятель Романа, волонтер при Греко-Католицькій церкві Олег Грабець.

Інформація про таксиста-переселенця миттєво поширилася соцмережами. Він став популярним у місті і вже може сам заробляти собі на життя. 

Біженець з Донецька з ДЦП став найпопулярнішим таксистом у Львові

Біженець з Донецька з ДЦП став найпопулярнішим таксистом у Львові

Повʼязані теми:

Наступна публікація