Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові тисячі військових пройшлися маршем у супроводі військової техніки

Закривали маршову ходу волонтери

У Львові з нагоди 25-тої річниці Збройних сил у ці хвилини триває марш і проходження військової техніки, йдеться в ТСН.12.00.

Рух траспорту у середмісті перекрили. Маршовою ходою пройшлися підрозділи, дислоковані на Львівщині. Попри робочий день героїв прийшли вітати містяни.

Марш захисників України почався із виконання гімну. Далі за командою: "Рівняйсь, струнко", під супровід військового оркестру центральними вулицями міста промарширувало більше тисячі бійців з усіх військових частин області. Усі у повному військовому спорядженні. В ході взяли участь 17 парадних розрахунків - механізовані і танкові війська, десантники, вертолітники, артилерія, нацгвардія, прикордонники та курсанти академії сухопутних військ. Більше третини з них бійці АТО - захисники Донецького та Луганського аеропортів та інших східних гарячих точок.

Сьогоднішньому маршу передувало три репетиції, від так військові марширують злагоджено як один єдиний механізм. Закривали маршову ходу волонтери. Вони несли величезний український прапор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції