У Львові вандали пошкодили пам'ятник радянським воїнам

Львівські комуністи заявили про новий акт вандалізму над пам'ятником, присвяченим радянським солдатам.

На Пагорбі Слави у Львові здійснено акт вандалізму відносно меморіалу радянських воїнів.

Про це повідомили представники Комуністичної партії. У понеділок, 27 липня, під час мітингу, присвяченого 65-ій річниці звільнення Львова від німецько-фашистських загарбників, про акт вандалізму заявив перший секретар Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк.

За словами комуніста, з пам'ятника Батьківщині-матері, який розташований на Пагорбі Слави, невідомі вкрали близько 7 метрів бронзової гірлянди.

"Коли вчора я прийшов на Пагорб Слави, я побачив, що гірлянди вже немає, хоча ще 2 тижні тому вона була цілою", - заявив Калинюк. За його словами, це вже не перший акт вандалізму, вчинений на цьому місці відносно цього пам'ятника. Зокрема, кілька років тому невідомі вирвали бронзову табличку, на якій був напис з назвою пам'ятника та іменами солдатів, які поховані в могилах під меморіалом.

Представник Компартії стверджує, що у зв'язку з фактами вандалізму на меморіалі вже порушено 3 кримінальні справи. І в цьому випадку, підкреслив він, комуністи звернуться до правоохоронних органів і добиватимуться порушення справи.

Калинюк також підкреслив, що звернеться до прокуратури, щоб притягнути до відповідальності також чиновників, які відповідають за збереження цього меморіалу.

За словами комуніста, меморіал є частиною комунального підприємства "Личаківське кладовище". Тому, підкреслив Калинюк, він буде вимагати притягнення до відповідальності директора цього кладовища Ігоря Гавришкевича. Крім того, він вимагатиме відповідальності міського голови Львова Андрія Садового, який, за словами Калинюка, повинен забезпечувати охорону цього об'єкту силами співробітників муніципальної дружини.

У мітингу на Пагорбі Слави, присвяченому 65-ій річниці звільнення Львова від німецько-фашистських загарбників, взяли участь близько 100 людей, переважно члени ветеранських організацій, а також лівих партій. Вони розгорнули там величезну Георгіївську стрічку.

Нагадаємо, вранці 30 червня в центрі Києва було пошкоджено пам'ятник Леніну. Активісти Конгресу українських націоналістів відбили монументу частину обличчя і руку.

Крім того, протягом останнього часу в Україні було зіпсовано ще кілька пам'ятників Леніну, зокрема у Полтаві та Каневі.

Разом із тим, у ніч з 14 на 15 липня було зруйновано мармурову дошку і дерев'яний хрест, встановлені в Бабиному Яру в Києві в пам'ять про жертв антинацистського підпілля Організації українських націоналістів.

Читайте також:

На встановлення пам'ятника Мазепі в Києві немає грошей

Комуністи відремонтують київського Леніна за власні гроші

Після бійки між депутатами у Полтаві призупинили будівництво пам'ятника Мазепі

Полтавський Ленін став жертвою вандалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: