У Львові видали комікси про захисників Донецького аеропорту

Гроші з продажу першого випуску скерують на підготовку ще двох випусків.

У Львові видали перший випуск коміксу "Кіборги", який розповідає про трьох побратимів із львівської 80-тої аеромобільної бригади, йдеться у ТСН.16:45.

Одного з бійців було тяжко поранено під час тривалих боїв за аеропорт. Двоє інших десантників, важачи життям, без зброї, у 30-градусний мороз два кілометри виносили побратима з бойового пекла.

Художник Дмитро Ткаченко детально записував розповіді "кіборгів", щоби події та діалоги були реальними. У коміксах оминули лише кілька драматичних моментів, щоби могли читати і діти.

Наклад першого випуску складає 10 тисяч українською та 2 тисячі англійською мовами. Гроші з продажу скерують на підготовку ще двох випусків, а також на реабілітацію поранених бійців.

"В нас була історія, яку потрібно було втиснути у 32 сторінки. У класичному варіанті комікс складається з 32 сторінок. Була проблема, у першу чергу - це воєнна тематика. Бо я не ознайомлений зі всіма нюансами, зі зброєю, амуніцією. По 10-20 разів мені це все повертали", - розповідає автор ілюстрацій коміксу Дмитро Ткаченко.

ВідеоУ Львові видали комікси про оборонців Донецького аеропорту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: