У Львові "відкрили" Інститут українофобії імені Табачника (8 фото)

Дошку прикріпили на імпровізованому вищому навчальному закладі у вигляді великого дерев'яного ящика - "Інституті Українофобії ім. Д.В.Табачника".

11 березня, у Львові навпроти головного корпусу Львівського національного університету ім. І. Франка на честь роковин перебування Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки України відбулось урочисте "відкриття" та встановлення меморіальної дошки "за особливі заслуги та здобутки в галузі Атєчєствєної освіти".

Організаторами акції є "АнтиТабачна кампанія", яка об'єднала Молодіжну референтуру Конгресу українських націоналістів, Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК), ОУМ "Спадщина", ГО "Борець" та свідому молодь і активне студентство.

Дошку прикріпили на імпровізованому вищому навчальному закладі у вигляді великого дерев'яного ящика - "Інституті Українофобії ім. Д.В.Табачника".

"Інститут" на честь Табачника нагадував сільський виходок, вступити у який допоможуть гроші, вкинуті у трилітрову банку з написом "Вступ по-табачницьки". На виході випускникам такого ВНЗ вручали медалі з осликом та диплом на шматку туалетного паперу.

Після урочистої презентації "Інституту" на ньому встановили пам'ятну дошку червоного кольору із вигравійованими золотими буквами та портретом міністра освіти.

"Ця дошка - подяка міністру Табачнику за рік його діяльності, яку ми "схвалюємо". Ми і надалі наполягатимемо на тому, щоб міністра Табачника зняли", - повідомив один з організаторів акції Андрій Бень.

Читайте також:

Табачник не називав роман Шкляра ксенофобським: "Я його не читав"

Табачник про нелюбов до Галичини: я маю право на свої політичні погляди

Студенти знову зажадали відставки Табачника: "Студент - не кріпак! Міністр – м…ак!"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів