У Львові відповіли на спалення підручників в Сімферополі: здали на макулатуру книжки з історії СРСР

Молодь Львова провела акцію з збирання книжок з історії СРСР та КПРС, але заявили, що палити їх не будуть, а здадуть на макулатуру.

У Львові молодь зібрала книжки з історії СРСР, КПРС та іншу радянську літературу і вирішила здати на макулатуру.

Акція стала своєрідною відповіддю на акцію в Сімферополі, де представники організації "Прорив" і Блоку Наталії Вітренко зпалили книжки з новітньої історії України.

Під час акції львівська молодь збирала підписи за відставку нового міністра освіти Дмитра Табачника. Організатори акції називають його українофобом і україноненависником. За годину активісти зібрали понад 100 підписів за відставку міністра.

"Табачник порівнює галичан з нацистами, а це методи боротьби нацистів, всі очікували що ми будемо їх (підручники – ред.) спалювати, а ми спеціально їх використаємо на благі цілі. Ми здамо їх на макулатуру", - розповів організатор акції Андрій Бень.

У свою чергу Дмитро Табачник наголосив, що українська освіта розвиватиметься тільки згідно з програмою президента і його політичні погляди на її розвиток не впливатимуть.

"Мої політичні погляди, тим більше висловлення під час гострої передвиборчої кампанії, ніякого відношення не будуть мати до роботи міністерства, яке буде чітко працювати відповідно до конституції чинного законодавства", - сказав міністр.

Нагадаємо, що 14 березня в Сімферополі представники організації "Прорив" і Блоку Наталії Вітренко зпалили купу книжок з новітньої історії України. Проте ЗМІ повідомили, що під обкладинками, які розтиражували на кольоровому ксероксі, виявилися в тому числі й твори радянських авторів.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман засудила спалення підручників з новітньої історії України в Сімферополі. "Боротьба з книгами, якими б ці книжки не були, в усі часи вважалася варварством", - заявила вона.

Читайте також:

Адміністрація Януковича засудила спалення підручників з історії в Криму

Другий за добу акт вандалізму в Криму: спалено підручники з історії України

Проросійські активісти у Севастополі викинули українські підручники на звалище

ВідеоУ Львові радянські книжки здали у макулатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: