У Львові вимагають заборонити "Король і шут" за пропаганду "духу Сатани"

"Свобода" звинуватила російський гурт "Король і шут" в тому, що вони "закодували" у своїй музиці і текстах пісень "сатанинський дух", який руйнує свідомість української молоді.

ВО "Свобода" вимагає скасувати концерт московського гурту "Король і Шут" у Львові, під час якого музиканти планують презентувати новий альбом "Театр Демона".

Як пояснила голова фракції "Свободи" у Львівській облраді Ірина Сех, "учасники гурту позиціонують себе сатаністами, про що свідчить і зміст їх пісень".

Відповідне депутатське звернення "Свобода" направила губернатору Львівщини Михайлові Цимбалюку та голові Львівської облради Олегові Панькевичу.

"Сатанинський дух матеріалізується в словах, вчинках, відтак слова і дії уприсутнюють дух Сатани. Такий концерт через музичні ритми, тексти пісень, ритуали закодовані в рухах, поведінкою учасників гурту творять "прекрасне" середовище для руйнування свідомості молоді", - йдеться у зверненні.

"Минулого року під час концерту цього гурту у Львові багато молоді перебувало в стані алкогольного сп'яніння, а після концерту з туалетів винесли шприци", - зазначили свободівці.

Ірина Сех наголосила, особливо прикро те, що концерт російського гурту заплановано саме на 21 лютого, коли в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови.

Відтак, депутат попросила в голів Львівської облдержадміністрації та обласної ради перевірити та надати інформацію про те, чи гурт "Король і Шут" подавав заявку на отримання свідоцтва про гастрольну діяльність і чи він отримав дозвіл на проведення концерту. Також вона вимагає терміново вжити заходів реагування для скасування цього концерту у Львові.

Читайте також:

"Свобода": в Україні лише три нації - українці, малороси і "совки"

Добкін вимикає радіо, коли співає Скрипка чи Вакарчук

ПР: заяви "Свободи" провокують громадянську війну

Рада дозволить радіо і ТБ крутити тільки російську попсу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: