У Львові випустили гральні карти з Бандерою і Шухевичем

На 52 унікальних картах, випущених у Львові, зображені вояки УПА та бойові нагороди повстанської армії.

Бойові карти УПА
Бойові карти УПА (Фото: maryxmas.livejournal.com)
У Львові випустили колоду гральних карт "Бойові карти УПА". Вона складається з 52-ох карт, на яких зображено 19 реальних історичних персонажів та бойові нагороди УПА.

Як повідомив представник дизайн-студії "Бамбук" Дмитро Барчищак, карти вийшли у продаж тисячним накладом. Ідея створення та творче оформлення належить львівській дизайн-студії "Бамбук", хоча на рекламці карт написано, що вони надруковані у підпільній друкарні ім. сотника Нестора Кучерявого.

До комплекту карт також додається "Правильник для забави", де подано детальні рекомендації щодо гри. Для прикладу, пункт № 1 "Правильника" стверджує: "Не смієш стати до забави з чекістом, запроданцем або сексотом. Перед тим, як стати до забави з кимось незнайомим, пильно поглянь йому в очі, якщо у того немає зіниць – це сексот, поглянь на чоло, якщо є поперечний рубець від кашкета – це чекіст, якщо від нього немає тіні на столі, чи на долівці – це запроданець, або перевертень".

Стилістика "Бойових карт УПА" – авторська, під час роботи над ними використовували автентичні історичні документи. "Дизайн колоди від початку і до кінця створений художниками нашої судії та поки що не має аналогів в Україні. Карти створювалися у співробітництві з професійним істориком, усі ілюстрації виконані на основі історичних документів та фотографій", - зазначив представник дизайн-студії.

У колоді карт є три джокери, які називаються "провідниками": Євген Коновалець, Андрій Мельник та Степан Бандера. На тузах зображено чотири найвищі бойові нагороди УПА. Королями є командири УПА Тарас Бульба-Боровець, Роман Шухевич, Василь Кук і президент УГВР Кирило Осьмак. Серед "дам" є Ярослава Стецько та Олена Теліга, серед валетів - Євген Побігущий-Рен.

Шістками, котрі у колоді називаються "шестьорки", є генерал НКВД Павєл Судоплатов (вбивця Коновальця), Самуїл Шварбандт (вбивця Петлюри), "нєізвєстний чекіст" і "незнаний сексот".

Коштує колода карт, присвячених УПА, 120 гривень. Подарункова колода коштує 199 гривень, а колода "Міні" - 70 гривень.

Нагадаємо, у вересні було презентовано дитячі комікси, присвячені Степану Бандері.

До збірки увійшли такі розповіді, як "Вбивство з наказу КГБ" та "Юність Степана Бандери", а також фотоархів провідника ОУН, наданий архівом Центру досліджень визвольного руху, спогади його сестри та біографія.

Читайте також:

У Києві презентують дитячі комікси про Бандеру

В Тернополі на концерті у підтримку Тимошенко побили ветеранів УПА

Марш УПА у Запоріжжі завершився бійкою та стріляниною

Ющенко: бійці УПА – справжні національні герої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: