У Львові вийшли на волю батьки дітей-мауглі, які не годували і роками не випускали малюків на вулицю

Дата публікації
Перегляди
19к
У Львові вийшли на волю батьки дітей-мауглі, які не годували і роками не випускали малюків на вулицю

Чоловіка, який занедбав своїх маленьких дітей, випустили на волю

Тепер чоловік і жінка хочуть повернути Юрка і Любомира з інтернату додому.

У Львові батька так званих дітей-мауглі Любомира Кучумова достроково випустили з в'язниці. Він відсидів половину терміну. Мати після лікування в психіатричній лікарні вже теж удома, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Немиті, брудні, з довгим волоссям і без будь-яких людських навичок - саме в такому стані рік тому знайшли Любомира і Юрка працівники соціальних служб і міліція. Батьки роками не випускали їх на вулицю, годували, чим доведеться, і жодним чином не розвивали дітей.  І молодшого Юрка, і старшого Любомира тоді соціальні працівники до карети швидкої допомоги несли на руках. Пересуватися самостійно малюки не могли, бо мали атрофовані кінцівки, а їхня мати лише обурювалася, адже нічого дивного у своїх дітях не вбачала. 

Скандал довкола львівських дітей-мауглі тривав кілька місяців, унаслідок чого матір визнали неосудною і відправили в психіатричну лікарню, батько опинився за ґратами. Обох позбавили батьківських прав, але днями з'ясувалося, що тата дітей відпускають на волю за взірцеву дисципліну. Із двох років ув'язнення він відсидів половину. 

У пенітенціарній службі кажуть, що батько дітей-мауглі розкаявся. Згадують, що весь останній рік він лише і розповідав, як після звільнення намагатиметься забрати дітей додому. Але з ТСН ні він, ані його дружина спілкуватися не захотіли. Двері їхнього будинку відчинив невідомий чоловік, побачив знімальну групу і відразу ж зачинився. 

Батька дітей-мауглі достроково випустили з в’язниці

Батька дітей-мауглі достроково випустили з в’язниці

Чи повернуть татові батьківські права, мають вирішити соціальні служби. Там запевняють, якщо й ухвалять позитивне рішення, обіцяють суворо контролювати процес виховання малюків. 

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині мати мордувала трьох дітей голодом.