У Львові вийшли на волю батьки дітей-мауглі, які не годували і роками не випускали малюків на вулицю

Тепер чоловік і жінка хочуть повернути Юрка і Любомира з інтернату додому.

У Львові батька так званих дітей-мауглі Любомира Кучумова достроково випустили з в'язниці. Він відсидів половину терміну. Мати після лікування в психіатричній лікарні вже теж удома, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Немиті, брудні, з довгим волоссям і без будь-яких людських навичок - саме в такому стані рік тому знайшли Любомира і Юрка працівники соціальних служб і міліція. Батьки роками не випускали їх на вулицю, годували, чим доведеться, і жодним чином не розвивали дітей.  І молодшого Юрка, і старшого Любомира тоді соціальні працівники до карети швидкої допомоги несли на руках. Пересуватися самостійно малюки не могли, бо мали атрофовані кінцівки, а їхня мати лише обурювалася, адже нічого дивного у своїх дітях не вбачала. 

Скандал довкола львівських дітей-мауглі тривав кілька місяців, унаслідок чого матір визнали неосудною і відправили в психіатричну лікарню, батько опинився за ґратами. Обох позбавили батьківських прав, але днями з'ясувалося, що тата дітей відпускають на волю за взірцеву дисципліну. Із двох років ув'язнення він відсидів половину. 

У пенітенціарній службі кажуть, що батько дітей-мауглі розкаявся. Згадують, що весь останній рік він лише і розповідав, як після звільнення намагатиметься забрати дітей додому. Але з ТСН ні він, ані його дружина спілкуватися не захотіли. Двері їхнього будинку відчинив невідомий чоловік, побачив знімальну групу і відразу ж зачинився. 

ВідеоБатька дітей-мауглі достроково випустили з в’язниці

Чи повернуть татові батьківські права, мають вирішити соціальні служби. Там запевняють, якщо й ухвалять позитивне рішення, обіцяють суворо контролювати процес виховання малюків. 

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині мати мордувала трьох дітей голодом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: