У Львові влада розслідує, звідки взявся неприємний запах

У Львові влада розслідує, звідки взявся неприємний запах

Ілюстрація

У Львові неприємний запах почав поширюватися з кінця серпня. Профільна робоча група міськради зробила висновок, що його джерелом є стоки підприємств.

Львівська обласна державна адміністрація вирішила розслідувати причини неприємного запаху, що з'явився у Львові ще в серпні. Про це сказано у повідомленні прес-служби облдержадміністрації.

"Глава Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк сьогодні, 24 жовтня, на селекторній нараді дав доручення заступникові голови облдержадміністрації Івану Стефанишину заслухати членів спеціальної комісії з приводу неприродного запаху, що виникає у Львові", - сказано у повідомленні.

На думку Цимбалюка, з приводу цього питання необхідно заслухати лікарів, екологів, представників Державної санітарно-епідеміологічної служби у Львівській області, представників правоохоронних органів та Львівської міської ради.

"Спільно з усіма службами потрібно нарешті вирішити це важливе для львів'ян і гостей міста питання", - цитуються у повідомленні слова львівського губернатора.

Інші подробиці в повідомленні не вказуються.

У Львові неприємний запах почав поширюватися з кінця серпня. Профільна робоча група міськради зробила висновок, що його джерелом є стоки компаній "Ензим", "Світоч" і Львівського жиркомбінату.

Їм було доручено вжити відповідних заходів з усунення запаху. "Ензим" спеціалізується на виробництві дріжджів, "Світоч" - шоколаду, Львівський жиркомбінат - маргарину та майонезу.

Наприкінці вересня міськрада вирішила повторно розслідувати причини смороду, оскільки він так і не зник.

Читайте також:

Житомир залишився без громадських туалетів, влада порадила ходити в кафе

Складено рейтинг найбільш смердючих міст світу

Через запах каналізації евакуйовані співробітники штаб-квартири ООН

Повʼязані теми:

Наступна публікація