У Львові ветеранів освистали за відзначення "неукраїнського свята"

Ветеранів ВВВ, які прийшли в супроводі голови Львівської ОДА покласти квіти до могили невідомого солдата, освистала молодь під червоно-чорними і синьо-жовтими прапорами. 

У Львові під час покладання квітів на честь Дня Перемоги керівництвом Львівської ОДА до пам'ятника невідомому солдату в меморіальному комплексі "Пагорб слави" люди, що зібралися там під червоно-чорними і синьо-жовтими прапорами, освистали ветеранів ВВВ, які прийшли в супроводі голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка, кричали їм: "Ганьба!", а також закидали червоними гвоздиками мікроавтобус, в якому їхали ветерани.

Як пояснив один з учасників скандування "Ганьба", свист стосувався перш за все представників Львівської ОДА, які відзначають "неукраїнське свято".

Він наголосив на тому, що під час Другої світової війни злочинний Радянський союз воював зі злочинним фашистським режимом.

Коли автобус з ветеранами уже від'їжджав один із старших чоловіків підійшов до нього, вдарив його паличкою, а потім копнув.

Як відомо, 6 травня Львівський адміністративний окружний суд заборонив проводити у Львові масові заходи з нагоди 9 травня. Також були заборонені червоні прапори.

Попри те, 9 травня зранку у Львові вулицею Личаківською пройшла колона в складі близько 100 молодих людей. Попереду колони йшов хлопець з червоним прапором.

Все про святкування Дня Перемоги в Україні читайте тут

Читайте також:

У Львові всупереч забороні влаштували ходу з червоним прапором

"Свобода": у депутатів, які проголосували за червоний прапор, руки в крові

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а бандерштат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: