У Львові водій двічі порушив правила на очах у велопатруля, а потім ще й наїхав на копа

За порушення правил дорожнього руху на нього склали одразу кілька протоколів.

У Львові водій двічі порушив правила на очах у велопатруля, а потім ще й наїхав на копа

В результаті ДТП у Львові за участі позашляховика постраждав коп велопатруля.

Про це повідомляє ТСН.12.00. 

36-річний водій позашляховика двічі проїхав під знак "В‘їзд заборонено", на очах у велопатруля. Потім вказівку копів зупинитися, він проігнорував і поїхав геть. За кілометр поліцейські наздогнали порушника і знову наказали зупинитися. На що водій натиснув на газ і заднім колесом збив патрульного і його велосипед. У копа травма ноги.

 Водія перевірили на вміст алкоголю чи наркотиків у крові, але результатів, стверджують слідчі, поки не мають.

За порушення правил дорожнього руху на нього склали одразу кілька протоколів.

А у середу, 2 вересня, у Київській області на трасі Київ — Одеса водій вантажівки в’їхав у службовий автомобіль патрульних поліцейських. Внаслідок ДТП правоохоронці отримали травми. 

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie